ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تیفانی ترامپ به جرگه مدل ها پیوست؟!

۲cf20e200ca2c770a044a65b100b0636

تیفانی ترامپ جوان ترین دختر دونالد ترامپ، برای یکی از دوستان طراحش روی صحنه رفت. دوست نزدیکش کایرا کندی نیز او را همراهی می کرد.

.

تیفانی ۲۲ ساله در شوی مد اندرو وارن جوان تنها یک بار به روی صحنه رفت، ولی همان یک بار کافی بود تا استعداد و اعتماد به نفس بالای او را نمایان کند. خواهر ناتنی تیفانی، ایوانکا و نامادری اش ملانیا هر دو سابقه کار مدلینگ دارند. ایوانکا مدتی کوتاه در سن ۱۷ یا ۱۸ سالگی، به عنوان مدل مشغول کار بود.

در شب برنامه، مارلا میپلز (مادر ۵۲ ساله تیفانی) نیز در ردیف جلو، به تماشای دخترش نشسته بود، ولی سایر اعضای خانواده تیفانی غایب بودند.

اندرو و تیفانی دوستان قدیمی هستند و از ۳ سالگی همدیگر را می شناسند. اندرو می گوید: من و تیفانی عکس های مشترک بامزه ای از دوران کودکی مان داریم. بعد از اینکه تیفانی به لس آنجلس نقل مکان کرد مدتی ارتباط مان قطع شد ولی در شانزده سالگی دوباره همدیگر را پیدا کردیم.

حلقه دوستان اندرو و تیفانی را چهره های مشهوری مانند کایرا کندی، ابیگل برسلین، گایا ماتیس (نتیجه هانری ماتیس – نقاش مشهور)، و چند نفر از اعضای گروه Rich Kids of Instagram تشکیل می دهند.

تیفانی ۲۲ ساله، برخلاف دو برادر و خواهر بزرگترش نزد پدر بزرگ نشده است. مارلا، همسر دوم ترامپ پس از جدایی، تیفانی را نزد خود نگه داشته و به گفته اش مانند یک «تک والد» او را بزرگ کرده است. با این حال از ثروت پدر چندان دور نبوده و در یکی از گرانقیمت ترین مدارس ناحیه لس آنجلس تحصیل کرده است.

وی هم اکنون در دانشگاه پنسیلوانیا درس می خواند و امیدوار است در عرصه مدل، فشن و یا موسیقی مشغول به کار شود. گزارش شده است که ایوانکا، خواهر بزرگترش، یکبار به او کمک کرده است تا بتواند وارد یک دوره کارآموزی در مجموعه ووگ «Vogue» شود.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .