ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

توصیه‌های لباس پوشیدن برای آن‌که لاغرتر به نظر برسید

۷۶۰af276ee6f9b46d3f3a54c804b7c7d

این ایده خیلی هیجان انگیزی است که با بهره گیری از چند توصیه ساده بتوانید ظاهری لاغر از آنچه هست، داشته باشید.

.

البته بدون هیچ تردیدی بهترین کار این است که به وزن و اندام مطلوب برسید ولی اگر هنوز با این شرایط ایده آل فاصله دارید، می‌توانید با بهره گیری از چند نکته ظریف، به مراتب لاغرتر از واقعیت به چشم بیائید.

از همین رو قبل ازا نتخاب لباس، باید بدانید که چه نکاتی می‌توانند به شما کمک کنند تا زیباتر،‌هارمونیک تر و لاغرتر باشید. توصیه‌های زیادی در این راستا مطرح می‌شوند و با عملی کردن این توصیه‌ها، خودتان هم احساس راحتی بیشتری خواهید داشت. باید بدانید که اگر با پوشیدن لباسی، حس راحتی ندارید، نباید به سراغش بروید. چون مهم‌ترین نکته این است که شما راحت باشید و باید این نکته را با سلایق خودتان هماهنگ کنید. سراغ لباس‌های تنگ و چسبان نروید. لباس‌های خیلی گشاد هم نپوشید چرا که این لباس‌ها حتی شما را چاق تر هم نشان می‌دهند. این توصیه را فراموش نکنید: یک بلوز تنگ و چسبان بپوشید و البته همراه آن یک لباس معمولی هم به تن کنید. این سبکی است که باید به آن روی بیاورید.

اصلا به سراغ لباس‌های طرح‌دار نروید. سعی کنید لباس‌های‌تان را با دقت بیشتری انتخاب کنید. به سراغ لباس‌هایی ساده و ظریف بروید و نه لباس‌هایی با طرح‌های شلوغ. این‌گونه لاغرتر به نظرمی‌رسید.

یک حقه دیگر استفاده از زیورآلات در پوشش‌های‌تان است. سعی کنید تا از وسایل و زیور آلات متعددی استفاده کنید تا ظاهرتان را زیباتر و جذاب تر کنید و در عین حال بیشتر توجه‌ها را بر روی چهره تان متمرکز کنید. بدین ترتیب افراد بیشتر به چهره شما نگاه می‌کنند و کمتر توجه‌شان به اندام شما جلب می‌شود.

وقتی می‌خواهید دامن یا پیراهن بپوشید، سعی کنید به سراغ دامن‌هایی بروید که تا روی زانو هستند. این‌گونه می‌توانید ظاهرتان را لاغرتر نشان دهید.

در عین حال، نظرات و تجربیات خودتان هم مهم است. به شما توصیه می‌کنیم تا در وقت‌های آزادتان، ترکیب‌های مختلف لباس‌های‌تان را با هم امتحان کنید و ببینید که کدام بیشتر شما را لاغر نشان می‌دهد. انتخاب رنگ مناسب هم به شما کمک خواهد کرد. بهتر این است که به سراغ لباس‌هایی با رنگهای تیره بروید. ولی لازم نیست که همه لباس‌های‌تان کاملا تیره باشد و می‌توانید یک لباس رنگ روشن را هم در ترکیب کردن لباس‌های‌تان مورد استفاده قرار دهید.

به جوراب‌های‌تان هم توجه کنید. وقتی می‌خواهید پیراهن بپوشید، استفاده از جوراب، شما را لاغرتر نشان خواهد داد. این نکاتی هیجان انگیزهستند که می‌توانند به شما کمک زیادی کنند تا لاغرتر و خوش تیپ تر به نظر برسید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .