ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ترفندهایی برای اینکه لاغرتر و کمر باریک تر دیده شوید

a837e119cd945083823082e324cfb9ef

 اگر به چندین سال قبل و دنیای مدل‌ها نگاهی داشته باشیم، مدل‌هایی لاغر اندام، که از سوءتغذیه رنج می‌بردند را مشاهده می‌کنید ولی این روزها کلا معیار همه‌ چیز تغییر کرده است و شما مدل‌هایی با اندام‌ها و تیپ های متفاوت در فرش‌های قرمز و نمایش‌های مد مشاهده می‌کنید.

.

اما عنصری که هیچ تغییری نکرده است، اندازه‌ی کمر و سعی این مدل‌ها برای نشان دادن کمرهای باریک خودشان است. گویا دور کمر باریک این روزها از معیارهای زیبایی و خوش‌اندام بودن است. راز هایی در این باره است که دوست داریم با شما در میان بگذاریم، رفتن به باشگاه و انجام دادن حرکت‌های سنگین ورزشی یکی از راه‌هایی است که می‌توانید کمر خودتان را باریک‌تر نشان دهید. راه دیگری که می‌توانید پیش بگیرید، محکم بستن کمرتان است. کمربندهایی که به روی دامن، شلوار و کت‌ها وجود دارند ازجمله دستیاران شما هستند. همچنین شما می‌توانید از ترفندهایی همانند خطای دید که نگاه را به‌وسیله‌ی خطوط افقی روی کمر و لباس فریب می‌دهد و کمر را باریک‌تر نشان می‌دهد، استفاده کنید. همراه ما باشید تا با سه روش برای نشان دادن کمر باریک آشنا شوید.

دامن سرهمی

ساده‌ترین و راحت‌ترین روش برای باریک نشان دادن کمر، استفاده از یک دامن سرهمی است، که در قسمت کمر و دقیقاً جایی که باریک دیده شود، تغییر رنگ داده باشد. همچنین اگر این دامن به صورتی باشد که گودی کمر شما و انحنای های بدن شما را پوشش دهد، کمر باریک شما بیشتر به چشم خواهد آمد.

بستن کمربند

زمانی که لباسی غیراز دامن به تن دارید، می‌توانید از این راهکار استفاده کنید و یک کمربند به دور کمرتان داشته باشید. به دور کمر پیراهنتان کمربندی بارنگ متفاوت و با دور سفت ببندید. علاوه بر شیک شدن، یک تیپ مینیمال (ساده) خواهید داشت.

کمربند به روی لباس‌های چندتکه

این تصور که لباس‌های چند تکه بدن را بزرگ‌تر نشان می‌دهد، یک باور غلط است. لباس‌های اضافی اگر خوب ترکیب شوند، می‌توانند یک ظاهر مفهومی به شما بدهند، علاوه بر این می‌توانید یک کمربند، بارنگی همانند لباستان به تن کنید، و برای نشان دادن باریکی کمرتان، کمی کمرتان را تنگ کنید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .