ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بیوگرافی کامل طلا گلزار، مدل ایرانی امریکایی

koshaly_0022

طلا گلزار مدل ایرانی موفقی است که طی سال های گذشته به واسطه فعالیت هایش شهرت زیادی را به دست آورده است. او دورگه ای روسی ایرانی است که در گوهردشت کرج به دنیا آمد و سپس به همراه خانواده به امریکا مهاجرت کرد. در این مطلب در مورد زندگی و حرفه او بیشتر می خوانیم.

بیوگرافی کامل طلا گلزار، مدل ایرانی امریکایی معروف

شروع کار طلا گلزار

طلا گلزار متولد ۱۰ فوریه سال ۱۹۸۹ مدل، طراح لباس، مجری تلویزیون و بازیگر ایرانی-امریکایی است که گاهی نقاشی هم می کشد. او در کرج متولد شد و از طرف مادری ریشه ای روسی و از طرف پدری ریشه ایرانی دارد. طلا برادری به اسم فربد دارد که دو سال از او کوچکتر است. در سن سه سالگی، صورت فوتوژنیک طلا گلزار برای اولین بار توسط عکاسی معروف کشف شد و تصویر او در بزرگترین استودیو عکاسی گوهردشت طی ۱۰ سال متوالی نمایش داده میشد.

کار مدلینگ حرفه ای طلا گلزار

 

او طی تحصیلات خود، دانش آموزی پرافتخار بود و با استعداد فوق العاده اش توانست در سال ۲۰۰۶ مقام دهم المپیاد ریاضی را در کشور کسب نماید. طلا گلزار در سن هفده سالگی از ایران مهاجرت کرد و در کالیفرنیای امریکا اقامت گرفت. او تحصیلاتش را در رشته طراحی گرافیک در دانشگاه Saddleback ادامه داد و سه سال بعد به لس آنجلس نقل مکان کرد.

 

بیوگرافی کامل طلا گلزار

کار مدلینگ حرفه ای طلا گلزار

اولین کار مدلینگ قابل توجه طلا گلزار زمانی بود که روی جلد مجله Tehran magazine ظاهر شد. او کار خود را به وسیله همکاری با بسیاری از شرکت های تجاری مثل New Look Skin Care ادامه داد و رزومه ای قوی برای خود ساخت. طلا با برندهای مدلینگ دیگری مثل NS Design، Benziger Wine، Kami Shades، Chole Strip، Kristin Don، Syren Designs، Collective Styling، Victoria Marie و Faith Bartruff نیز کار کرد.

 

کار مدلینگ حرفه ای طلا گلزار

در سال ۲۰۰۹ طراح قبلی ورساچه او را به عنوان چهره سال مجموعه NS Design انتخاب کرد و عکس های او در مجله Fation Models فرانسه به چاپ رسید. در ادامه موفقیت های او به عنوان مدلینگ صنعت فشن، در سال ۲۰۱۰ طلا گلزار توسط طراح معروف ،Faith Bartruff، به عنوان مدل برتر انتخاب شد. در این سال، طلا دستاوردهای بیشتری را به ارمغان آورد و مهمان برنامه های تلویرزیونی زیادی از جمله کانال بین المللی MTC شد. از همه جذاب تر، در کریسمس سال ۲۰۱۰ او مهمان کنسرتی بود که ۳۰۰۰ هزار شرکت کننده داشت و بسیاری از خواننده های مطرح ایرانی در آن حضور داشتند.

 

کار مدلینگ حرفه ای طلا گلزار

او سال ۲۰۱۱ را با حضور در فشن شو معروف Marmar Design آغاز کرد. بعده ها او در شو مدلینگ Dina Barel’s نیز حضور یافت و عکسش روی مجله های Behtarin Magezin لندن، Pooshesh ایران، Fixe امریکا، Simorgh کانادا و Bist که در اروپا و مالزی چاپ میشد، ثبت گردید.

 

طلا گلزار

طلا گلزار اولین مدل زن ایرانی است که چهره اش روی مجله های ایرانی ظاهر می شود. البته در کنار این موفقیت های چشمگیر او، باید عشقش به این کار را نیز ستایش کنیم. طلا در کنار مدلینگ بودن، یک هنرمند است و در نقاشی، کالیگرافی (تایپوگرافی) و اسکچ زدن عالی است. او همچنین در موقعیت های به خصوصی به طراحی لباس نیز می پردازد.

 

بیوگرافی کامل طلا گلزار

طلا گلزار

دکتر طلا گلزار

دکتر طلا گلزار

دکتر طلا گلزار

 

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .