ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بیش از فروش به جنبه هنری پوشاک عرضه شده توجه داشتیم

c501a702ef05e90d163a1eeeb1633357
معاون هنری وزارت ارشاد در افتتاحیه پنجمین جشنواره مد و لباس فجر گفت: امسال بیش از آن که به فروش و عرضه پوشاک توجه کنیم به طراحی و جنبه‌های هنری آنچه ارائه می‌شود توجه داشته‌ایم.

.

به گزارش مهر، علی مرادخانی در افتتاحیه پنجمین جشنواره مد و لباس که امروز دوشنبه دهم اسفند و در تالار وحدت در حال برگزاری است گفت: ما بر آن هستیم تا ایرانی‌ها به استفاده از لباس‌های ایرانی- اسلامی راغب شوند و علاوه بر این بتوانیم لباس‌هایی با شاخصه‌های فرهنگی خود تولید و به کشورهای همسایه ارسال کنیم به همین خاطر در جشنواره امسال، بیش از عرضه به جنبه‌های هنری و طراحی پوشاک ارائه شده توجه کرده‌ایم.
معاون هنری ارشاد، لباس را نشان دهنده هویت و فرهنگ هر فرد دانست و افزود: لباس، درون‌مایه ذهنی و هویت و فرهنگ یک فرد را آشکار می‌کند از این رو قابل اهمیت است و ما باید به تولید پوشاکی توجه کنیم که هماهنگ با فرهنگ و هنر و پیشینه ماست.
مرادخانی همچنین بیان کرد: باید یک نگاه کلی گرایانه و سیاست گذارانه در زمینه مد و لباس وجود داشته باشد تا انچه تولید می‌شود با اقبال و توجه عمومی روبه رو شود و به تولید انبوه برسد و لازمه رسیدن به این نقطه، ارتباط میان هنر و صنعت است.
رئس کارگروه مد و لباس به ضرورت حمایت از بخش خصوصی اشاره و بیان کرد: بخش خصوصی دغدغه بازگشت سرمایه را دارد از این رو به سلیقه و خواست مخاطب توجه بیشتری می‌کند از سوی دیگر خوب است آنچه تولید می شود علاوه بر این که با پسند مشتری هماهنگ است با فرهنگ و هویت ما هم همخوانی داشته باشد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .