ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بیانسه و سوء استفاده از کارگران ارزان سریلانکایی

۰b2c0f4f7276d5cab9ebf370bc3a4b57

آیا می دانستید که پوشاک ورزشی زنانه مارک Ivy Park (متعلق به بیانسه) توسط کارگرانی که کمتر از ۵ پوند در روز حقوق می گیرند، دوخته می شوند.

.

این محصولات در فروشگاه Top Shop عرضه می شود. خبرنگاران نشریه Sun on Sunday، با انتشار گزارش تکاندهنده مدعی شدند که لباس های کلکسیون بیانسه توسط خیاطان سریلانکایی تولید می شوند. با اینکه میزان دستمزد پرداخت شده به این کارگران، اندکی بالاتر از حداقل حقوق و دستمزد در سریلانکا می باشد، ولی حامیان حقوق کارگران شرایط کار در این کارگاه ها را غیر انسانی و حتی به نوعی <برده داری نوین> توصیف می کنند.

یکی از کارگران ۲۲ ساله شاغل در این کارگاه به خبرنگاران گفت که ۵ روز هفته روزی ۱۰ ساعت کار می کند، ولی حقوق ماهانه اش از ۸۷.۵ پوند تجاوز نمی کند.

بیانسه در هنگام معرفی کلکسیون جدید، هدف خود را حمایت از زنان و الهام بخشیدن به آنها اعلام کرد تا این باور را در ذهن زنان جهان ایجاد کند که مفهوم <زیبایی واقعی> چیزی بیشتر از زیبایی ظاهر می باشد.

شرکت سریلانکایی که برخی از لباس های کلکسیون Ivy Park را تولید می کند، MAS Holdings نام دارد که توسط ماهش آمالین ۶۱ ساله و دو برادرش اداره می شود. این شرکت ۴۸ کارخانه در سراسر آسیا دارد و ۷۴ هزار نفر در آنها کار می کنند.

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .