ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بیانسه؛ برنده جایزه “فشن آیکون” از CFDA

۷۵۵a09762452d6eb5c314d532540d319

در مراسم اهدای جوایز CFDA، جایزه Fashion Icon به بیانسه تعلق گرفت. بیانسه برای شرکت در این مراسم تاکسیدویی از Gevenchy را انتخاب کرده بود که نگاه ها را به خود خیره می کرد. اما آنچه حضور او را خاطره انگیزتر کرد، سخنرانی اش بعد از دریافت جایزه بود.

.

بیانسه ضمن تشکر از دایان ون فورستنبرگ، رییس CFDA گفت: مد همیشه بخشی از زندگی من بوده. مادر بزرگ من یک خیاط بود. پدر بزرگ و مادر بزرگ من، پول کافی برای پرداخت شهریه تحصیلی مادرم در مدرسه کاتولیک را نداشتند، ولی مادر بزرگم در ازای رفتن مادرم به مدرسه، لباس کشیش ها، راهبه ها و یونیفورم بچه ها را می دوخت. او سپس هنر خیاطی را به مادرم یاد داد.

وقتی گروه موسیقی دخترانه Destinys Child را تشکیل دادیم. خانه های مد، مایل به پوشاندن لباس به ۴ دختر سیاهپوست نبودند. ما هم پول خرید لباس های گرانقیمت را نداشتیم. ولی مادرم با مهارت تمام لباس هایمان را می دوخت و با دست روی آنها سنگدوزی می کرد. این مادرم بود که لباس prom ، لباس عروسی و اولین لباسی که در اولین حضورم در مراسم اهدای جوایز CFDA پوشیدم را طراحی کرد. بنابراین باید از خانواده ام تشکر کنم. در پایان می خواهم از طراحان نیز تشکر کنم. شما از قدرت و نفوذ زیادی برخوردارید. آن را فراموش نکنید. ما این فرصت را داریم که کاری بکنیم تا هر دختری که به بیلبورد نگاه می کند یا مجله مد را ورق می زند، انعکاسی از خودش را در آن ببیند. شما قدرت تغییر برداشت ها و الهام بخشیدن را دارید. بخاطر این جایزه فوق العاده از همه شما تشکر می کنم.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .