ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بهترین طرح های ناخنِ پاتریک مقدس

۱bd58d5578a772a7d45ae443756a785d

 طراحی هایِ ناخن زیادی هستند که از روز پاتریکِ مقدس (سینت پاتریک) الهام گرفته اند و آنها را می توانید در اینترنت پیدا کند، اما در اینجا بهترین ها را پیدا می کنید که شاید دوست داشته باشید از آنها نمونه بگیرید.

.

رنگ اصلی برای این نوع از طراحی های ناخن، البته که رنگ سبز است، پس در استفاده از انواع سایه های سبز، راحت باشید. همچنین، می توانید از دیگر رنگ ها هم استفاده کنید، مانند مشکی، سفید و طلایی، همچنین رنگ های رنگین کمان، تا بتوانید برخی از نمادها را برای این روز طراحی کنید. در میان رایج ترین نمادها برای این روز، می توان شبدر ایرلندی، گلدان های طلا، رنگین کمان و لپرکان (از شخصیت های شرور افسانه ای که مالک گنج های مندفون اند) را نام برد.

پس، میتوانید یک طراحی ناخن را انتخاب کنید که شامل چند تا از این نمادها باشند. حتی می توانید چندین بوسه بر روی ناخن های خود رسم کنید، زیرا این نقل قول را شنیده اید که می گوید: من را ببوس، من ایرلندی هستم! یا حتی می توانید ناخن های خود را با رنگ های پرچمِ ایرلند نقاشی کنید. طراحی های ناخن زیر، شامل تمام این احتمالات هستند، پس بیایید آنها را بررسی کنیم و طرحی را که می خواهید از آن نمونه بگیرید، انتخاب کنیم. لذت ببرید!

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .