"/> بنا به پیشگوئی وانگا؛ باراک اوباما آخرین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود | مجله اینترنتی مد و پوشاک

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بنا به پیشگوئی وانگا؛ باراک اوباما آخرین رئیس جمهور آمریکا خواهد بود

۱۳۸۷۳۲۵ab956c8c74bb3ab7914759e29

تاکنون ۸۵ درصد از پیشگوئی های بابا وانگا نابینای درگذشته اهل بلغارستان از جمله رخداد ۱۱ سپتامبر، جنگ داخلی سوریه، بهار عربی، پیدایش داعش، و… درست از آب درآمده اند.

.

اما او پیش از آنکه در سال ۱۹۹۶ و در ۸۵ سالگی فوت کند، پیشگویی های دیگری هم کرد. از جمله اینکه گفت چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا سیاهپوست، و همچنین آخرین رئیس جمهور این کشور خواهد بود.

وی که رخداد ۱۱ سپتامبر را در ۱۹۸۹ پیشگویی کرده بود، ۶۰ سال پیش در مورد گرمایش زمین، آب شدن یخ های قطبی، و بالا آمدن سطح آب دریاها نیز، هشدار داد.

وانگا در دهکده استرومیکا در کوهپایه های امپراطوری عثمانی به دنیا آمد. وقتی چشمانش در یک طوفان شدید نابینا شدند، ادعا کرد می تواند آینده را ببیند. در پی این ادعا بود، که پیشگویی های شگفت انگیزش را آغاز کرد. این پیشگویی ها سبب شدند، در سال های بعد بین افراد پولدار و سرشناس، و حتی در حد رهبران کشورها و سیاستمداران بلندپایه سراسر جهان، اعتبار به دست بیاورد. بگونه ای که این افراد جویای دیدگاه هایش می شدند.

جالب اینکه پیشگویی های وی به رخدادهایی هم پیوند دارند، که قرارست تا چند قرن پس از مرگش اتفاق بیفتند. از جمله این پیشگویی ها می توان به کمک ساکنان کرات دیگر به اهالی زمین ما برای زندگی در زیر آب تا سال ۲۱۰۳، رخ دادن یک جنگ در کره مریخ/ بهرام در سال ۳۰۰۵، و مرگ همه موجودات کره زمین در سال ۳۷۹۷، اشاره کرد.

آیا پیشگویی او در مورد آخرین رئیس جمهور آمریکا نیز درست از آب درخواهد آمد؟ یا اینکه دونالد ترامپ در موعد مقرر کار خود را به عنوان رئیس جمهور بعدی کشورش آغاز خواهد کرد؟

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .