ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

برند جهانی مظفریان را بشناسید

۱b61b449206bee159b838ef0eb1537ef

اگر اهل جواهر خریدن باشید قطعا نام مظفریان را بسیار خوب می شناسید. این یک برند ایرانی در ساخت و فروش جواهرآلات است که در جهان شهرت دارد.

.

مظفریان، یک خانواده اصیل و ایرانی می باشد. این خانواده بیش از یک قرن و نیم (از ۱۸۴٠) است که در صنعت طلا و جواهر فعالیت می کنند و نام مظفریان در ایران با خوشنامی و نوآوری در کسب و کار شناخته می شود. اکنون اعضا این خانواده بزرگ در ایران و کشورهای دیگر مانند کانادا و آلمان و … به همین شغل مشغولند و باعث افتخار و سربلندی این نام میباشند.

منوچهر مظفریان متولد ١۳١۵ شمسی (١۹۳۷ میلادی) است.او فرزند بزرگ مرتضی مظفریان فرزند بزرگ محمد حسن مظفریان فرزند می‌باشد و کار خود را از جوانی نزد پدرش و با هدایت و راهنمایی او در بازار بزرگ تهران آغاز کرد. مرتضی که دارای معروفترین نمایشگاهای طلا و جواهر و نقره، ساعت، فرش، صنایع دستی، فیروزه و … در ایران بود در طول زندگی پر بارش شاگردان زیادی را پرورش داد و به جرات می توان گفت که بسیاری از استادان و بزرگان این صنعت در ایران زیر نظر و راهنمایی مرتضی مظفزیان رشد کرده اند و همگی اکنون در بالاترین سطوح در زمینه کار خود قرار دارند.

مرتضی مظفریان که از لیاقت و شایستگی فرزند ارشد خود (منوچهر) آگاهی داشت اداره و مدیریت بزرگترین و معروفترین نمایشگاه خود را که در شش طبقه در چهار راه لاله زار تهران بود به وی سپرد و منوچهر نیز با شایستگی تمام عرضه کننده بهترین و بی نظیر‌ترین مجموعه هایی از طلا و نقره و ساعت و آنتیک و فرش و … بود وسال ها این نمایشگاه مهمترین و بزرگترین عرضه کننده طلا و جواهر در ایران بود. منوچهر مظفریان از سال ۱۳٦٠ شمسی (۱۹۸۲ میلادی) نمایشگاهی از بهترین مجموعه های خود را در هتل هیلتون (استقلال) تهران دایر کرده است .

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .