ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بررسی استایل جان ویک

koshaly.com-jv1-1-1001

قسمت دوم مجموعه جان ویک، با بازی کیانو ریوز در نقش قاتل حرفه‌ای که برای حل‌ و فصل کردن یک سری مشکلات به استخدام دولت درمیاید.

همان‌طور که می‌دانید جان ویک از رنگ‌های روشن به‌شدت متنفر است. به‌جای آن از لباس‌های یکدست مشکی که به رنگ سلاح‌هایش هم می‌آید، استفاده می‌کند. علاوه بر این رنگ خون بر روی این مشکی‌ها دیده نمی‌شود و نیاز به شستن آن‌ها بعد از هر کشتار نیست. در این مبحث به شما ۶ مورد از وسایلی که می‌توانید بر روی آن‌ها سرمایه‌گذاری و خرید کنید که شبیه کیانو ریوز یا همان قاتل حرفه‌ای شوید. 

کت‌ و شلوار تام فورد سه‌ تکه‌ ای

کت‌ و شلواری که به مارک تام فورد اضافه‌شده باشد قیمتی در حدود پانزده میلیون تومان دارد. لباسی که دارای برش‌های به‌شدت تیز و اتوکشی شده است که برای قاتل حرفه‌ای می‌تواند در هرجایی به درد بخورد. البته این قیمت برای یک قاتل حرفه‌ای مبلغی نیست. برای شما شاید.

پین یقه بند

پینی که روی یقه به کار می‌رود معمولاً برای خوش‌تیپی است ولی برای جان می‌تواند به‌عنوان یک سلاح کشتار باشد. شما باید مقدار زیادی از این پین‌ها را تهیه کنید زیرا که خشک‌شویی‌ها معمولاً در مورد این پین‌ها احتیاط نمی‌کنند و گم خواهد شد. قیمت این پین کوچک در حدود شصت هزار تومان است.

کراوات بلند مشکی

چه یک حسابدار باشید و یا چه یک قاتل حرفه‌ای نیاز دارید که از یک کراوات استفاده کنید تا لباستان بهتر دیده شود. به شما پیشنهاد می‌دهیم تا این کراوات را تهیه کنید تا شبیه یک حسابدار قاتل شوید. برای ترکیب کردن می‌توانید از کت‌وشلوار مشکی استفاده کنید که ترکیب بهتری ایجاد می‌کند قیمت این کراوات در حدود شصت هزار تومان است.

کاپشن مشکی

باوجود همه سرب‌هایی که در کمربند خودتان و به بندتان آویزان کرده آید بازهم لازم دارید که در هوای سرد خودتان را گرم نگه‌دارید. کاپشنی با مارک Arc’Teryx کاربرد نظامی را برای شهروندان عادی امکان‌پذیر ساخته است. برای هر هدفی و کاربردی می‌توانید از این کاپشن‌ها استفاده کنید. قیمت این کاپشن در حدود یک‌میلیون است.

ژاکت چرمی

ممکن است ژاکتی که شما دارید معنی واقعی آنچه جان دارد را ندهد اما سعی کنید این ژاکت چرمی باشد و همچنین روی آن جاهای زیادی برای نگاهداری مهمات اضافی داشته باشید. این ژاکت چرمی به مارک Allsaints Sanderson قیمتی در حدود ۱٫۸ میلیون دارد.

چکمه‌ های چرمی

چکمه‌هایی که شما به‌عنوان یک قاتل داشته باشید باید شمارا تا رستوران ببرد و همچنین اگر درگیری در رستوران پیشامد به شما کمک کند. این چکمه‌ها باید تمام مشکی باشند تا ضربه‌ها کشنده‌تر به نظر برسند. مارکی که مشاهده می‌کنید Johnston & Murphy است و قیمتی در حدود ششصد هزار تومان دارد.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .