"/> برای عروسی چه بپوشیم؟ | مجله اینترنتی مد و پوشاک

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

برای عروسی چه بپوشیم؟

a12228b73ec867e8092bb529c347c8be

كارت دعوت های مراسم عروسی را دور خودتان پخش كرده اید و  درب كمدتان را باز كرده و خیره خیره به لباسهای داخل كمد نگاه می كنید و از خودتان می پرسید كدام لباس را می توانید بپوشید .

.

همه ما همین که جشن عروسی در پیش داشته باشیم بی اختیار از خود می‌پرسیم حالا چه بپوشم!؟ دل‌تان می‌خواهد ناز و چشمگیر به چشم بیایید اما نه آن طور که هر کسی با دیدن سر و وضع شما به یاد ده یا بیست سال پیش بیافتد. دوست دارید عروسی که تمام شد همه شما را به عنوان فردی خوش پوش مثال بزنند.

در این زمینه قوانین و قواعدی هست که ارزش دارد بابت آنها وقت بگذارید و بعد برای رسیدن به شب باشکوه عروسی شتاب کنید. به همین دلیل چند باید و نباید برای شما دختر خانم‌ها تدارک دیده‌ایم تا به عنوان خوش پوش‌ترین دختر مجلس همه اسم شما را به زبان بیاورند بدون اینکه استرس نداشتن لباس داشته باشید.

قواعدی که اینجا گفته می‌شود آن طور نیست که براساس آنها لباس‌ها مثلاً فقط به درد جشن عروسی بخورند بلکه با اندکی تغییر می‌توان همان لباس را در مراسمی جدی‌تر و رسمی‌تر هم به تن کرد. مهم این است که شروع کنید. همه ما وقتی در حالت استرس و اضطراب قرار می‌گیریم فکرمان خوب کار نمی‌کند اما به هر حال باید تصمیمی گرفت و برای لحظه نهایی آماده شد و در این خصوص حتی بد نیست که از خودتان مد ابداع کنید.

خوب بله، لباس‌های مجلسی درون ویترین بوتیک‌ها چیز دیگری است منتها کلاه‌تان را قاضی کنید و پیش خودتان فکر کنید که اگر پول‌تان از پارو بالا می‌رفت واقعا حاضر بودید برای هر مراسم عروسی لباس نوی دست اول بخرید؟ گمان نمی‌کنم!

حالا برویم سر اصل مطلب که همان قواعد لازم الاجرای لباس پوشیدن در جشن عروسی است:

هر چه می‌خواهد دل تنگت بپوش اما…

اگر اصرار دارید تا شلوار و تاپ و ژاکت را با هم ست کنید اما جفت‌شان جور نمی‌شود، ما می‌گوییم هر لباسی که دل‌تان می‌خواهد بپوشید اما کفش پاشنه بلند و رژ را فراموش نکنید. تمام عیار می‌شوید.

بی‌خیال لباس کوتاه شوید

فقط موضوع احترام به عروس خانم نیست بلکه به این علت است که دیگر کسی در جشن‌های عروسی لباس کوتاه نمی‌پوشد چون در این صورت کسی نگاه‌تان هم نمی‌کند. به جای لباس کوتاه لباس بلند چاک‌دار به تن کنید تا بدرخشید.

توری سفید؟ شوخی نکنید!

توری سفید گلدوزی شده در مراسم عروسی هیچ توجهی را جلب نمی‌کند. یک این بار را به حرف خیاط‌ها گوش ندهید و با توری سفید در جشن عروسی حاضر نشوید. لباس پولک‌دوزی شده، توری رنگارنگ و حتی لباس چند لایه بپوشید.

مشکی بپوشید، ایرادی ندارد

دنیای مدرن، دنیای تغییرات شگفت‌انگیز است. گوشی‌های آیفون، مدیتیشن، هشتگ، خرید‌های اینترنتی و… لباس مشکی پوشیدن! لباس مشکی حکم مرغ را دارد که در عزا و عروسی سرش را می‌برند ولی مشکی رنگ مورد علاقه شهرنشینان با کلاس است. در عروسی با اعتماد به نفس لباس مشکی بپوشید.

خرت و پرت‌های خود را در کیف کوچکی بریزید و آن را به دست بگیرید

کیف‌های بزرگ و خورجینی در شب عروسی دست و پا گیر هستند. هر که نداند فکر می‌کند بعد از عروسی قرار است بزنید به دل کوه و جنگل و مدتی دور از شهر زندگی کنید! سبک به جشن عروسی بروید و کیفی کوچک و مختصر به دست بگیرید. لزومی ندارد که کلی خنزر و پنزر با خودتان همراه ببرید.

کفش پاشنه بلندی بپوشید که بتوانید راه بروید

یعنی هیچ چیز بدتر از این نیست که فقط به قصد رقص در شب عروسی کفش پاشنه بلند بپوشید و چند ساعت بعد نتوانید قدم از قدم بردارید! پس کفش پاشنه بلند به پا کنید که در وهله اول بتوانید راحت و بی‌دردسر راه بروید و بعد اگر دل‌تان خواست بزنید و برقصید!

لباس آستین‌دار مجلسی هم پیشنهاد بکری است

لباس‌های بلند مجلسی آستین‌دار بیشتر در مجالس رسمی‌تر پوشیده می‌شود اما همین لباس با روسری یا شال مخمل و آستین‌هایی که تقریباً تا روی ناخن‌های لاک‌زده آمده شکل و شمایل جدیدی به شما می‌دهد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .