ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

برای باقی تابستان، چه لباسی بپوشیم ؟

۸۳۱۴bd53da760011d5b996a85e1de2a1

تابستان فصل گرماست و هدف اصلی ما از پوشیدن لباس‌ها، خنک شدنمان است، ولی همیشه موضوعات داغ‌تری هم بودند که ما را مجبور به انتخاب نوع لباسمان داشتند. ما باید بدانیم چه انتخابی درست است. این موضوعی است که ما به آن خواهیم پرداخت.

.

ما برای شما ۵ مورد از ضروری‌ترین تقاضاهای فصل تابستان را لیست کرده‌ایم. برای داشتن یک‌نیمه از تابستان ه مد بازانه تر آماده‌باشید. با ما همراه باشید.

تاپ: لباس‌های مد را دوست دارید؟ باید حتماً این پیراهن‌های تاپ را امتحان کنید. یک تی‌شرت مانند که برای ساختن روزهای خوش‌لباس خنک، برای شما تهیه‌شده‌اند.

مجموعه ترکیبی: ترکیب کردن لباس‌های طرح دار معمولاً سخت است، اما گر توانستید معیار آن‌ها را پیدا کنید، برای همه لباس‌هایتان همین کار را تکرار کنید. شلوارک و پیراهن‌های زیادی وجود دارند که می‌توانند استفاده کنید، به دنبال لباس‌هایی باکیفیت بهتر باشید تا تغییر جسورانه‌ای

کفش‌های پارچه‌ای: به دمپایی‌های انگشتی خودتان کمی استراحت بدهید، اگر انحا راحتی هستند، این مدل هم راحت می‌توانند خودشان را به‌پای شما جای کنند. می‌توانید از مدل کلاسیک که طرح‌های چاپی دارند استفاده کنید، همانند کفش‌های اسپرت ورزشی راه‌راه و یا همانند کفش‌های رقص پولکا لهستانی‌ها، می‌توانید با یراقی به دور پایتان این کفش‌ها را بندید.

کلاه حصیری: ایدئال برای سفر. برای یک سفر کنار ساحل و یا برای روز جمعه‌ای که تنبلی در شما موج میزند، کلاه حصیری جز جدانشدنی از روزهای ساحلی و کنار دریا خواهد بود. شما می‌توانید برای کیفیت بهتر از لبه‌دارها استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما پوشیدن کلاه حصیری با پیراهن پارچه‌ای و پنبه‌ای است، مخصوصاً پیراهن‌های راه‌راه ملوانی.

رنگ‌های روشن: برای روزهای گرم تابستان فقط یک پیشنهاد می‌توانیم داشته باشیم. استفاده از رنگ‌های روشن، ازجمله صورتی، آبی روشن برای امسال است. این رنگ‌های روشن آرام‌جای خود را باز کردند. سعی کند روشن‌تر لباس بپوشید همانند مدل‌های روی مجله.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .