ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بازگشت مجدد لائورن هاتن؛ مدل مشهور به روی صحنه

۳bbd7eba6b043fd8a3819fa2bb9dd9c9

هیاهو و سرو صدای شادی از برنا آکادمی میلان Milan’s Brera Academy تمام روز به گوش می‌رسید. دلیل این‌همه سرو صدا، و جنب و جوش مدل مشهور لائورن هاتن Lauren Hutton بود که پس از سال‌ها دوری از میادین دوباره به صحنه نمایش لباس بازگشت.

.

او در سالن بزرگ دانشگاه هنر میلان برای نمایش لباس بوتِگا وِنِتا Bottega Veneta حضور پیداکرده بود. 

زمانی که نوبت به نمایش لباس بوتِگا وِنِتا رسید، همگی منتظر بودند تا بدانند خبری که مدت‌ها بود همه‌جا پیچیده بود، واقعیت دارد یا نه. خبری که حاکی از حضور مدل مشهور ۷۰ ساله بر روی سن بود. با روشن شدن چراغ‌ها، حضار جلوه‌ای از زیبایی و نمایشی تمام‌ قد از اسطوره ۷۰ ساله مدل‌های جوان امروزی، لائورن هاتن به همراه خنده همیشگی او با دندان‌های فاصله‌دارش را مشاهده کردند. او بعد از ۵۰ سال به خانه قدیمی خودش برگشته است. خانه مد و فشن.

لباسی که او به تن داشت، بافت ابریشمی آزادی بود که با هر حرکت مدل، امواج به تن لباس منتقل می‌شد. هاتن ۷۲ ساله، تجسم زیبایی بی‌نهایت بود. وقتی‌که او در مسیری که سال‌ها حاکم اصلی آن‌ها بود بازمی‌گشت تمام دوربین‌ها او را زیر نظر داشتند و تمام شبکه‌های خبری و اجتماعی عکس او را منتشر کردند. بار دومی که او به صحنه بازگشت، این بار تصمیم گرفته بود تا تمام بنیان‌های زیبایی که ما بر اساس مدل‌های کنونی همانند جی جی حدید به وجود آوریم را به لرزه دربیاورد. او اندام ورزشی، لاغر و همچنان زیبای خودش و لباس بوتِگا وِنِتا را برای ایجاد یک الگوی دائمی دیگر برای مدل‌های امروزی برای باقی عمرشان، به روی صحنه نمایش لباس آورده بود.

برای کسانی که در این مراسم حضور داشتند بهترین لحظه زمانی بود که این مدل پا به صحنه گذاشت. جی جی حدید در این مراسم کلیپس های جدید فندی را به سر داشت.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .