ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

باربری بهار و تابستان ۲۰۱۶

۶a3568ec75354456ab1e6b6fc1540ba0
هرچند تاریخچه Burberry به قرن ها پیش باز می گردد اما خواب و خیال طراح معروفش کریستوفر بیلی (Christopher Bialey ) برای این برند بسیار پیشرو و نوگرایانه است .

.

این بار کریستوفر بیلی اجرای خود را درون چادری درهاید پارک لندن و در حالیکه مانکن هایش دور گودالی که در مرکز صحنه نمایش قرار داشت و در آن آلیسون مویت (Alison Moyet ) شاعر و ترانه سرای معاصر انگلیسی به همراه گروه ارکستر ۳۲ نفری خود با لباس های مشکی ، موسیقی رمانتیک غم انگیزی را تا اتمام نمایش همنوازی می کردند ، کلکسیون جدید Burberry را به نمایش گذاشتند . کنسرت های پاپ در هاید پارک لندن همواره بخشی از زندگی و تفریح تابستانی لندن بوده و برای اولین بار نمایش Burberry با سرویس پخش جدید Apple به اجرا در آمد .

 
[photo_gallery source=”media: images/burberry-02.jpg,images/burberry-04.jpg,images/burberry-03.jpg,images/burberry-01.jpg” limit=”46″ width=”1170″ height=”1090″ horizontal_gap=”1″ vertical_gap=”2″ large=”1″ medium=”2″ small=”2″ class=”template-style”]
Burberry در این فصل بیشتر تمرکزش روی کیف های کوله پشتی بود و پیراهن های کوتاه توری و بدن نما زیر پالتو بارانی های کلاسیک نظامی ، صندل های تخت مشکی تزئین شده با زنجیرهای طلایی ، بوت های پاشنه بلند و مشبک مشکی ، لباس های شب ، پالتوهای مشکی با گلدوزی های طلایی ، پیراهن های راحتی و لطیف را در این فصل به نمایش گذاشت . آقایان نیز در کلکسیون این فصل Burberry فراموش نشده بودند و تاپ های توری زیر کت و یا پالتوهای بارانی همراه شلوارهای آزاد به تن کرده بودند .
[photo_gallery source=”media: images/burberry-05.jpg,images/burberry-06.jpg” limit=”46″ width=”1170″ height=”1090″ horizontal_gap=”1″ vertical_gap=”2″ large=”1″ medium=”2″ small=”2″ class=”template-style”]
آغاز و پایان نمایش Burberry با اجرای مانکن جدیدش Victoria Kosenkova  همراه بود و اغلب مدل ها با مو و میکاپ طبیعی ظاهر شدند به غیر از چند نفر مانند Vanessa Moody که لب هایشان به رنگ سرخ بود . در ردیف جلو بسیاری از ستارگان و چهره های مشهور نیز به تماشای کلکسیون این فصل Burberry آمده بودند از جمله : Kate Moss , Cara Delevingne , St.Vincent , Sienna Miller , Naomie Harris , Gabriel-Kane Day-Lewis , Clara Paget , Holiday Grainger , Harry Treadaway .

 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .