ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

این کیف‌های جدید ترکیبی از مدرنیته و سنت هستند

koshaly.com_3299-2-1-1-171

طراح پورتلندی به تازگی محصولات به صورت چمدان‌های بزرگ به عنوان کیف تولید و طراحی کرده است. این مقاله بر اساس مقالات سایتی که به طراحی‌های خوب در داخل و خارج منزل و وسایل آن مشهور است برگرفته شده است.

برند پورتلندی، اورگان تنر (Oregon’s Tanner) ابتدا کار خود را با محصولات چرمی شروع کرده است ولی توانست نام تجاری خودش را گسترش دهد و پای خود را به بازارهای امریکایی و فروش در سطح بازارهای بین المللی باز کند. این سبک از اجناس می‌تواند نیازهای جامع مردم امریکا را جوابگو باشد. خوشبختانه هنوز هم کیف‌ها و لوازم جانبی در مرکز توجه مردم قرار دارند و هر روز انوع جدیدی از محصولات با تنوع بالاتری وارد بازارهای فروش می‌شوند.

هم اکنون، باز هم پاچه‌های راه دار مشکی و سفید دوباره وارد عرصه شده است. در این روزها در بازارها می‌توانید مدرنیته را در کنار سنتی بودن پیدا کنید. پارچه محکم نظامیان سوئیسی به همراه چرم افسانه‌ای انگلیسی در یک کارخانه صنعتی با هم ترکیب شه‌اند. شما در کیفیت این محصول تردیدی نکنید و بدانین فضای کافی برای همه وسایل شما وجود دارد. هرچیزی که می‌خواهید را داخل این کیف قرار دهید.

مدل‌های این کیف‌ها به نام‌های Voyager Daypack، کوله پشتی بیابانی (Wilderness Rucksack,)، حمل و نقل روزانه (Everyday Tote) و خانه بدوشی (Nomad) است. اعضای گروهی از این کیف‌ها که از این شرکت معرفی کرده است می‌تواند تمام نیازهای شما را از گردش‌های روزانه تا رفتن به کوه و گردش‌های طولانی را پوشش دهد. می‌توانید برای تعطیلات آخر هفته خودتان هم روی این کیف‌ها حساب باز کنید. هرچند مشکلی که می‌توان برای این کیف‌ها برشمرد، استفاده از بست ها و باز کردن و بستن‌های طولانی است که ممکن است در استفاده‌های روزانه شما را بیشتر از قبل خسته و کمی هم دلزده کند.

برخی از کسانی که این مطالب را مطالعه می‌کنند روزانه یک کیف که همانند جعبه است را به دوش خود می‌گیرند و کلی وسایل داخل آن می‌گذارند، وسایلی همانند غذا. اگر کار شما طوری نیست که غذا با خود حمل کنید، باید بدانید که گاهی لازم است مواد خوراکی را درون کیف خود از جایی به جای دیگر حمل کنید. در این حالت شما باید کلی از وسایل خودتان را از کیفتان بیرون بیاندازید تا جای کافی را بوجود اورید ولی در مدل خانه به دوش این مجموعه شما نباید نگران جای خالی در کیف خودتان باشید.

همه این کیف‌ها در یک جا و زیر یک سقف ساخته می‌شود. در کارخانه اورگان (Oregon). می‌توانید به شخصه خودتان به سایت اصلی بروید و با جزییات آنها را بررسی کنید. شما در حال حاضر می‌توانید به صورت انلاین این مدل‌ها را مشاهده کنید.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .