ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ایده های دوست داشتنی برای جلب توجه با پیراهن

fbe5093c383685a2c635f66e6581a2d1

کوشالی همیشه جدید ترین مُدها را به شما نشان میدهد و به شما الهام میدهد که از آنها پیروی کنید. ترکیب پیراهن طرح دار یا قلاب دوزی شده ی چشمگیر با شلوارهای جین، قرار است مُد مورد علاقه ی تمام خانم ها در جهان بشود.

.

پس اگر می خواهید با این مُد، به روز باشید، باید قطعا این ست های لباس را که برای شما گردآوری کردیم ، نگاهی بیندازید. لذت ببرید!

لباس های چین دار

پیراهن ها از کالاهای اساسی ای هستند که باید بخشی از کمد لباس ما باشند. می توانید آنها را در طرح ها، رنگ ها و سبک های مختلف پیدا کنید. و لازم است که بگویم که در این فصل باید مدل های ساده را در عقب کمد خود قرار دهید، زیرا الان زمان پیراهن های جلب توجه کننده است.

پیراهن های گل دار

پیراهن های جلب توجه کننده، بخشی از همه ی مجموعه های ۲۰۱۷ خواهند بود و طرح های زیبای بسیاری برای انتخاب وجود خواهند داشت. از پیراهن های دکمه دار راه راه، با یا بدون قلاب دوزی، طرح های گل دار تا پیراهن هایی با آستین های کلوش، چین دار یا با یقه های چشم گیر، برای سلیقه ی هرکسی، پیراهنی وجود دارد.

پیراهن های راه راه

طرح های پیراهنیِ جلب توجه کننده ی بسیاری برای انتخاب وجود دارند، که به این معناست که می توانید در این فصل، میلیون ها ست درست کنید. می توانید آنها را با شلوار چسب، شلوار جین، شلوار دم پا، شلوار دامنی یا هر نوع دامن بپوشید و ظاهری شگفت آور داشته باشید.

هنگامی که لباس پایین تنه را انتخاب می کنید، به شما توصیه می کنم که آنها را ساده و در یک رنگ نگه دارید، زیرا پیراهن است که باید جلب توجه کند. این ست های لباس به گردنبند نیازی ندارند.

پیراهن های قلاب دوزی شده

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .