ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ایده هایی برای آرایش موهای بانوان در مجالس مهمانی‌ها

۲۱b5e729f134b63ab65dbce08097f32c

هنگامی‌ که صحبت از مهمانی ها می‌شود، ما انواع سبک‌های مختلف موی سال را امتحان می‌کنیم. براق، چین‌دار،فر٬ طبیعی و … همه را امتحان کرده‌ایم؛ اما نزدیک سال نو یا فصل هایی که پر از مهمانی هستند، فشار مضاعفی وارد می‌شود. و ما را در انتخاب دچار مشکل میکند.

.

بر اساس تجربه‌ی شخصی، ما می‌دانیم که همه‌ی آنچه شما می‌خواهید یک روش آسان برای انجام دادن است که البته مناسب برای مهمانی نیز باشد؛ اما آیا کسی می‌تواند با وجود کارهای فراوان در اداره و کارهای سال نو، برای نگه‌داشتن سشوار و خشک ‌کردن موها وقت بگذارد؟ نگران نباشید. ما اینجا ایده‌های زیادی داریم که شما می‌توانید در خانه و یا روی میز کارتان انجام دهید…

از راه‌های جدید، استفاده از وسایل تزیینی برای مهمانی‌های ساده است که سریعا شما را فریبنده و زیبا می‌سازد. ما به اندازه‌ی کافی انواع مدل‌ها و سبک‌های موی مهمانی را خواهیم گفت تا شما بتوانید برای هر نوع مو، مدلی مناسب انتخاب کنید… البته توصیه‌ای که ما به شما می‌کنیم این است که هر کدام از مدل موها را که قصد دارید از آن استفاده کنید قبلا تمرین کنید تا در شب فریبنده و زیبا به نظر بیایید. در اینجا ۱۳ مدل موی منتخب را برای شما آورده‌ایم.

مدل موی مهمانی

استفاده از حداکثر لوازم جانبی. آنچه مورد علاقه ما است استفاده‌ی باورنکردنی و بیش از حد، از لوازم جانبی در بالای موها است. موهای خود را شل کنید و سه عدد گیره‌ی مو در قسمت‌های مختلف موهایتان با دقت قرار دهید. انتخاب خود را از مجموعه‌ی شگفت انگیز برند نت پورتر (Net-a-Porter) قرار دهید.

فرق سر عمیق

این مدل ممکن است دهه‌ی هشتادی باشد، اما ما آن را دوست داریم. در هفته‌ی مد لندن، ما مدل‌هایی را دیدیم که موها را پرچین کرده و فرق عمیقی به یک طرف سر باز کرده بودند. ابتدا مطمئن شوید که موهایتان خشک است و سپس آن را حالت دهید و سپس با استفاده از اسپری مو آن را محکم و ثابت کنید.

مدل شل شلوغ جدید

به جای بستن همه‌ی موهایتان، آن را به‌صورت شل ببندید و اطمینان حاصل کنید که انتهای مویتان خارج از قسمت بسته شده قرار دارد. راز این مدل این است که قبل از اینکه آن را امتحان کنید مطمئن شوید که موهایتان یک‌دست است.

چین‌دار کردن قسمتی از مو

برای امتحان این مدل، موهایتان را با یک گیره‌ی فرانسوی ببندید اما مطمئن شوید که جلو موهایتان خارج از گیره است. سپس قسمت‌هایی از موهایتان را به‌صورت تصادفی از جلو، فر کنید و سپس از مقداری اسپری ثابت کننده استفاده کنید.

قدرت گل

هرچند آرایش صورتتان ممکن است آن چیزی که شما برای یک مهمانی شبانه می‌خواهید نباشد، اما گل‌های تزئینی، نهایتا آن چیزی هست که ما می‌توانیم پیشنهاد دهیم. اگر گل‌ها طبیعی باشند خم می‌شوند، اما اگر از چیزی شبیه هدبند استفاده کنید تمام شب آن را نگه خواهد داشت.

نیمه فاراهی

این مدل نیمه فاراهی (Half-Farrah) نام‌گذاری شده است زیرا این مدل، یادآور سبک موهای کلاسیک دهه‌ی ۷۰ است که مورد علاقه‌ی ستاره‌های زیبایی همچون: چارلی، فارا فاوکت بود. برای اینکه عالی به نظر بیاید، به یک برس مناسب نیاز دارید.

صاف کردن به پشت

بسیار شلوغ و به هم ریخته

موهایی صاف و لخت، در مهمانی‌ها همیشه عالی به نظر می‌رسد. کمی اسپری نمک دریایی برای بافت دادن ویژه‌ای به موهایتان بزنید.

محکم بستن

این مدل ۲ ویژگی دارد:‌ ۱- بسیار آسان است فقط یک گیره‌ی موی زیبا بخرید و ۲ – شما به مارگوت تنین بائوم ادای احترام می‌کنید که همیشه یک افسانه خواهد بود.

هوای خشک

احتمالا این مدل آسان‌ترین مدل موی این لیست است. موهایتان را بعد از شستن از وسط فرق باز کنید و بگذارید در مجاورت هوا خشک شود. نرم کننده یک نکته‌ی کلیدی است اما با این روش شما طبیعی به نظر می‌آیید.

رنگ خود را تغییر دهید

احتمالا درباره‌ی بنفش خال خال آفریقایی آشیش (Ashish) چیزهای کمی شنیده باشید؛ اما از آن می‌توان بسیار الهام گرفت. هم با در نظر گرفتن یک رنگ موی موقتی و هم تغییر رنگ مو به‌صورت کامل.

جمع کنید

یک روش سریع و همه‌ی آنچه شما نیاز دارید؛ انتخاب یک سربند است. این هدبند پروانه‌ای مارک گوچی (Gucci) برای پارتی‌ها مناسب است.

نرم و صاف و شیک

هیچ چیزی مانند این مدل  که موها را صاف کنید بدون اینکه رشته‌ای از موها به پرواز درآیدمبادی آداب نیست. موهایتان را از وسط یا از یک طرف شانه کنید، با استفاده از سرم مو بعد از اینکه موهایتان را خشک کردید، موها را براق و درخشان کنید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .