ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اگر چهره تان تکراری شده بخوانید

ff3a9cd8c9cb4ea5f84f60d5e056cc7c

بسیاری از مردم احساس می‌کنند چهره‌شان تکراری شده و باید روال زیبایی‌شان را تغییر دهند، به خصوص اگر بخواهند به جایی بروند که در آنجا کسی را نمی‌شناسند.

.

تغییر تمام چهره به خاطر کمبود وقت و یا شرایط محیط می‌تواند به شما احساس دلهره و نگرانی بدهد، حتی شاید تنبلی کنید و یا انجام این کار را فراموش کرده باشید. خبر خوب این است که برخی تغییرات کوچک می‌توانند چهره کاملاً متفاوتی را برای شما ایجاد کنند و نیاز به تلاش بسیار کمی دارند.

لازم نیست تمام کمد لباسی خود را نو کنید، همه وسایل آرایش قدیمی خود را دور بیندازید، و یک ساعت زودتر از خواب بیدار شوید تا خودتان را متفاوت سازید. گاهی اوقات کوچک‌ترین تغییرات در روال زیبایی اثری شگرف دارد. تغییرات کوچک مؤثرترند زیرا وضوح آنها کمتر است.

به عنوان مثال: اگر شما موهای قهوه‌ای تیره خود را پلاتینه کنید، همه متوجه خواهند شد که متفاوت شده‌اید. اما اگر می‌خواهید به گونه‌ای تغییر کنید که از دیگران واکنش کمی را ببینید و از اینکه چه چیزی مایه جذابیت شما شده، مبهوت و شگفت زده باشند، از این ترفندها استفاده کنید.

در اینجا تغییراتی کوچک در روال زیبایی‌تان را به شما معرفی می‌کنیم که چهره‌تان را واقعاً متفاوت می‌سازند. 

ابروهای‌تان را پر کنید

اگر شما معمولاً ابروی خود را نازک می‌کنید، سعی کنید آنها را پرتر و ضخیم‌تر کنید. رنگی را انتخاب کنید که یک درجه روشن‌تر از رنگ موهای‌تان باشد، اگر موهای بلوند دارید، در این صورت رنگی را انتخاب کنید که یک درجه تیره‌تر است. اگر شما اغلب ابروها را بسیار پر می‌کنید، سعی کنید سایه ابروی‌تان را پر نزنید. همچنین می‌توانید مدل‌های مختلفی را روی ابروهای‌تان امتحان کنید.

محصولات آرایشی را به صورت ضربه‌ای روی پوست بزنید

سرم ها، لوسیون ها، و محصولات آرایشی مایع یا کرم‌ها را بر روی پوست ضربه بزنید و یا به آرامی فشار دهید. مالش ندهید! این روش گردش خون را افزایش می‌دهد و باعث درخشش طبیعی در پوست می‌شود. همچنین این ماساژ ملایم کمک می‌کند تا محصول بهتر جذب پوست شود. به علاوه، ضربه زدن از دست کشیدن‌های اضافی روی پوست جلوگیری می‌کند.

بخشی از موهای‌تان را تغییر دهید

تغییر بخشی از موهای‌تان می‌تواند چهره شما را کاملاً تغییر دهد. اگر معمولاً موهای‌تان را جوری تقسیم می‌کنید که سمت چپ سرتان حجم موی بیشتری دارد، از این به بعد موهای‌تان را از وسط تقسیم بندی کنید و به اصطلاح فرق سرتان را باز کنید. چهره شما کاملاً متفاوت و جالب می‌شود. هر آنچه که معمولاً روی موهای‌تان انجام می‌دهید را بالعکس کنید و تغییر را تجربه کنید. اما توجه داشته باشید گاهی اوقات چند ساعت طول می‌کشد تا موهای‌تان را با مدل جدید حالت دهید و تنظیم کنید.

موهای‌تان را برخلاف جوری که می‌خواهید آویزان باشد خشک کنید

موهای‌تان را در جهت مخالف، با سشوار خشک کنید. این روش حجم موها را بیشتر می‌کند. اگر بخش اصلی موهای‌تان را در سمت چپ قرار داده‌اید، موهای‌تان را از ریشه به سمت راست خشک کنید (و بالعکس). این کار باعث می‌شود موهای‌تان به همان سمت دلخواه آویزان و پرحجم‌تر باشد.

خط چشم نامرئی بکشید

طریقه آرایش چشم‌تان قطعاً می‌تواند بر کل صورت شما اثر بگذارد. خط چشم نامرئی نه تنها آرایش شما را ساده‌تر و طبیعی‌تر می‌کند، بلکه باعث می‌شود چشمان شما بزرگ‌تر به نظر بیاید. طرز کشیدن خط چشم نامرئی به این صورت است که به آرامی مژه‌ها را به سمت بالا بکشید و با خط چشم فضاهای خالی بین مژه‌ها را پر کنید. راه دیگری که باعث تغییر سریع شما می‌شود استفاده از سایه چشم سفید در گوشه داخلی چشم‌تان است. این کار باعث درشتی چشمان‌تان می‌شود و فقط پنج ثانیه طول می‌کشد!

لب‌های‌تان را با خط لب پر کنید

خط لب فقط برای خط بیرونی لب‌های‌تان نیست! قبل از رژلب زدن، پایه لب خود را با خط لب پر و زیرسازی کنید. برای این کار خط لب را با رژ لب خود هماهنگ انتخاب کنید. لبه‌های لب‌های خود را به طور معمولی خط بکشید. گوشه لب خود و یا لب‌های خود را به طور کامل با خط لب پر کنید (هر کدام که ترجیح می‌دهید). پس از آن رژ لب را اضافه کنید.

خط لب به عنوان یک پرایمر عمل می‌کند و باعث یک‌دستی و ماندگاری آرایش لب می‌شود. به علاوه، هنگامی که لب با خط لب پر شده باشد، زمانی که رژلب می‌زنیم خط لب محو می‌شود.

ریمل (یا همان ماسکارا) بزنید

ریمل زدن تفاوت زیادی را در چهره هر فردی ایجاد می‌کند. یک ریمل خوب انتخاب کنید و آن را به کار ببرید. ریمل خوب ریملی است که حجم دهنده و بلند کننده باشد و چسبندگی ایجاد نکند. اگر معمولاً ریمل نمی‌زنید، استفاده از آن قطعاً چهره جدیدی را برای شما می‌سازد.

برای پنهان کردن آکنه و زخم از اسفنج برای کرم پودر زدن استفاده کنید

از لبه یک اسفنج آرایشی برای کرم پودر زدن استفاده کنید تا زخم‌ها را به خوبی بپوشاند. اسفنج را در کرم پودر بزنید و به آرامی روی پوست فشار دهید. برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید، قبل از اعمال کرم پودر، پرایمر هم بزنید. این روش کمک می‌کند تا جای زخم‌ها پر شود و آکنه‌ها را به حداقل برساند.

رژلب پررنگ بزنید

رنگ لب می‌تواند تفاوت بزرگی را ایجاد کند. تغییر لب‌های روشن و بی رنگ به لب‌های تیره و پررنگ می‌تواند چهره شما را کاملاً تغییر دهد. اگر می‌خواهید فقط یک تغییر جزئی ایجاد کنید، از رژ لب قرمز یا صورتی استفاده کنید. اگر می‌خواهید تغییر چشمگیری کنید، رنگ دیپ بری یا قهوه‌ای را به کار ببرید.

کرم پودر را با مرطوب کننده ترکیب کنید

کرم پودر مایع را با یک قطره از مرطوب کننده مخلوط کنید تا پوستتان طبیعی‌تر به نظر برسد. ابتدا کمی از کرم پودر و کرم روز را پشت دستتان مخلوط کنید و بعد به پوست‌تان اعمال کنید. نسبت کرم پودر و مرطوب کننده به خودتان بستگی دارد. این روش برای کسانی که پوست خشک دارند ایده آل است، همچنین کرم پودر طبیعی‌تر به نظر می‌رسد.

کرم برنزه را به کار نبرید

کرم پودر برنزه جداً می‌تواند شما را تغییر دهد. به مگان فاکس در تصویر سمت چپ نگاه کنید. به نظر می‌رسد که آفتاب سوخته شده است. در سمت راست، چهره رنگ پریده‌اش فرد متفاوتی را از او ساخته است. کرم برنزه را دیگر به کار نبرید. داشتن چهره‌ای مانند چینی‌ها هم می‌تواند شما را تغییر دهد.

از کاندیشنر روزانه استفاده کنید

خودتان ماسک مو و کاندیشنرتان را برای داشتن موهایی فوق العاده نرم به کار ببرید. قبل از دوش گرفتن کاندیشنر را به موهای خشک‌تان به مدت ۱۵ دقیقه اعمال کنید موها را در حوله‌ای گرم و مرطوب قرار دهید. موهای‌تان را مانند همیشه با شامپو بشویید. اگر جنس موهای‌تان خشک است نیازی به شامپو زدن نیست. این یک ترفند آسان برای داشتن موهایی نرم و ابریشمی بدون هیچ زحمتی و بدون خرید محصولی اضافی است.

اگر موهای‌تان فرفری است آن را صاف و لخت کنید و بالعکس

تغییر مو از فرفری به لخت و بالعکس تفاوت فاحشی را در چهره فرد منجر می‌شود. اگر همیشه موهای‌تان فرفری است آن را صاف کنید. اگر همیشه لخت و صاف است آن را فرفری کنید. مطمئناً شگفت زده خواهید شد.

محصولات ضد پیری را به پشت دست‌های خود بزنید

محصولات ضد پیری را به پشت دست‌های خود اعمال کنید (از جمله کرم‌های ضد آفتاب) تا از آسیب اشعه‌های مضر در امان باشید. هنگامی که سرم، مرطوب کننده و کرم ضد آفتاب را به صورت، گردن و قفسه سینه خود اعمال می‌کنید، حتماً به پشت دست‌های‌تان هم بمالید. اگر شما محصول ضد پیری دارید که که مناسب صورت‌تان نیست، آن را به کیت مانیکور خود اضافه کنید و هر وقت ناخن‌های‌تان را مرتب کردید آن را به پشت دست‌های‌تان اعمال کنید.
اغلب پشت دست در معرض خطرترین قسمت بدن ما است زیرا دست‌ها در مقابل اشعه آسیب رسان UV هستند. حفاظت از دست می‌تواند به نرمی آن کمک کند و ابتلا به هیپرپیگمانتاسیون (لکه‌های پیری) را کاهش دهد.

از تکنیک کانتورینگ (آرایش ترمیمی صورت) استفاده کنید

تعجبی ندارد که کانتورینگ چهره ما را تغییر می‌دهد. این روند زیبایی به این دلیل محبوب است: زمانی که درست انجام شود، صورت را صاف و نرم می‌کند. اگر هر روز کانتورینگ کنید، قطعاً تغییر خواهید کرد. استفاده از پودر کانتور هم راهکار آسان‌تری است.

یک بیوتی بلندر تهیه کنید

اگر هر روز صبح کانتورینگ کنید و یا زمان کافی برای تولید یک مرطوب کننده رنگی (ترکیب کرم پودر و مرطوب کننده) نداشته باشید، بدانید که بهترین ابزار کیف آرایش شما بیوتی بلندر می‌باشد.

بیوتی بلندر را زیر آب بگیرید و سپس محکم فشار دهید. آن را در یک کاغذ یا حوله قرار دهید و فشار دهید، مطمئن شوید که بیوتی بلندر کمی مرطوب است. بیوتی بلندر را روی تمام چهره خود فشار دهید تا هر گونه آرایش اضافی را پاک کند. اگر شما آرایشی چند لایه دارید (پوشش کامل با کرم پودر، کانتورینگ، رژ گونه، و غیره)، کارشناسان توصیه می‌کنند این کار را چند بار در طول پروسه آرایش‌تان انجام دهید، نه فقط در پایان آن! بیوتی بلندر برای طبیعی به نظر رسیدن ضروری است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .