ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اگر احساس شیک پوشی میکنید ممکن است برایتان رخ دهد

d47300311cae084d6efc47adaeb5f6f5

لباس های پاییزی مناسب برای محل کار را بخوانید و در ادامه با ما همراه باشید تا ۹ اتفاق خوب و بدی که در صورت شیک لباس پوشیدن ممکن است برایتان رخ دهد را باهم بررسی کنیم.

.

۱- احساس اعتماد به نفس بیشتری می‌کنید

پوشیدن یک کت زیبا می‌تواند این احساس را که در بهترین حالت خود هستید، در شما ایجاد کند. این نوع لباس پوشیدن حتی می‌تواند در طرز ایستادن شما هم اثر گذاشته و آن را بهبود ببخشد.

۲- شاید وظایف مدیریتی بیشتری با شما داده شود

این نصیحت را همیشه به یاد داشته باشید که اگر یک شغلی را می‌خواهید باید متناسب با آن لباس بپوشید. در واقع با مرتب و آراسته نشان دادن ظاهرتان، روی شغل رویایی خود سرمایه گذاری می‌کنید.

۳- مورد تعریف و تمجید قرار می‌گیرید

منظورمان این نیست که حتما باید لباس رسمی بپوشید بلکه منظور این هست که سعی کنید تا جای ممکن به جزئیات توجه کنید. از کیفی که روی شانه می‌اندازید گرفته تا مدل موهای دم اسبی‌تان. در این صورت مطمئن باشید که صد در صد مورد توجه همکاران ریز بینتان قرار خواهید گرفت.

۴- ممکن است از شما پرسیده شود چرا تا این حد شیک لباس پوشیده‌ای؟

“آیا می‌خواهی مصاحبه کنی؟” این رایج‌ترین سوالی است که رئیستان ممکن است از شما بپرسد. بدانید که کمی راز داری به جایی ضربه‌ای وارد نمی‌کند بنابراین در پاسخ می‌توانید بگویید که هدف خاصی از انجام این کار نداشته‌اید و فقط لباس مورد علاقه‌تان را پوشیده‌اید.

۵- ممکن است تاول بزنید

کفش‌های پاشنه بلند اصلا راحت نیستند. اما با انتخاب یک کفش با پاشنه مناسب می‌توانید مطمئن باشید که اتفاق بدی برایتان رخ نخواهد داد.

۶- شاید فکر کنند بعد از کار برنامه خاصی دارید

درست است. داشتن ظاهر شیک و مرتب ممکن است این تفکر را در دیگران ایجاد کند که شاید بعد از کار عازم میهمانی هستید. اما اگر خوش شانس باشید ممکن است یکی از همکارانتان شما را به صرف قهوه بعد از ساعت کاری دعوت کند.

۷- باعث می‌شود خوش اندام شوید

هیچ چیز بیشتر از پوشیدن یک دامن مدادی تنگ نمی‌تواند به شما یاد آوری کند که نیاز به استفاده از رژیم غذایی مناسب و عضویت در باشگاه ورزشی را دارید.

۸- تشویق می‌شوید که بهتر و بهتر لباس بپوشید

به طور مرتب شیک لباس پوشیدن باعث می‌شود نقاط ضعف کمد لباستان را بهتر بشناسید و این احساس را در شما ایجاد خواهد کرد که هر از گاهی که خواستید به خودتان جایزه دهید، سراغ مد و فشن بروید.

۹- ممکن است کمی بیش از حد پول برای لباس خرج کنید

شیک پوشی سرگرم کننده است اما می‌تواند باعث شود بدون اینکه متوجه شوید تمام پول خود را صرف خرید لباس کنید. بنابراین از فروشگاه‌هایی که لباس‌های گرانقیمت دارند زیاد خرید نکنید و سعی کنید هر ماه مبلغی را به سرمایه‌ گذاری اختصاص دهید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .