ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

انتونیو باندراس هنر‌پیشه‌ی معروف اولین مجموعه لباس‌های مردانه‌‌ی خود را عرضه کرد

e8254cdf6a60c0aacb685c6fcaf4d937

اواخر سال قبل، اخباری منتشر شد که آنتونیو باندراس، بازیگر نقش افسانه‌ای زورو، در دانشگاه سطح اول مد لندن (Central Saint Martins) ثبت‌نام کرده است. حتماً این دانشگاه را می‌شناسید.

.

همان دانشگاه جان گالیانو(John Galliano)، الکساندر مک کویین(Alexander McQueen)، زاک پوزن(Zac Posen)، استلا مک کارتنی(Stella McCartney) و خیلی‌های دیگر. باندراس می‌گوید اشتیاق شدید باعث شده که او از بازیگری به یک طراح تبدیل شود. اما حالا مردم می‌توانند لباس‌هایی با طرح باندراس خریداری کنند.

طراح ۵۵ ساله و برند جدید که برای ایجاد سبک‌ زندگی برای هر مرد‌ ارائه‌شده است. اما صبر کنید، به نظرتان این روزها افراد زیادی در حال ارائه‌ی مجموعه‌ی‌ سبک زندگی نیستند؟ وجه تمایز باید در نشانه‌های کوچک و پنهان نهفته باشد که باعث شناسایی باندراس شود. چیزی که در عمل به نظر می‌رسد طیفی از لباس‌ها باشد که به کیفیت (denim) (پارچه کتان راه‌راه و زبر) و (cardigan)( ژاکت کش‌باف پشمی) هستند. مطمئناً قابل‌مقایسه با مک کویین نیست اما می‌تواند شروع خوبی باشد. با تمام خلاقیتی که مارتینز در طرح‌های خود بکار برده است، شاید به نظر برسد که در مقایسه خلاق‌تر باشد اما در واقعیت این دو اولین بخش دو خط تولید به نظر می‌رسند.

بدترین قسمت ماجرا این است که سایت (Selected) به نظر می‌رسد محصولات این شرکت را در ایالات متحد آمریکا نمی‌فروشد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .