ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

افشای راز لباس عروسی پرنسس دایانا

۱۷b6a71885f45d0c136e6a32c71ba242

لباس عروسی پرنسس دایانا، توسط زوج طراح، دیوید و الیزابت امانوئل طراحی شد. این لباس که از ابریشم و تور ساخته شده بود، طی بیست سال بعد از آن، الگوی طراحان لباس عروس قرار گرفت.

.

با اینکه پروسه طراحی لباس عروسی دایانا، به عنوان یک راز حفظ شد، اما دیوید ۳۵ سال پس از ازدواج او با چارلز، طی مصاحبه ای که با Express.co.uk انجام داد، اسرار خلقت این لباس منحصربفرد و زیبا را فاش کرد.

با اینکه دیوید و همسرش الیزابت، قبل از آشنایی دایانا و چارلز، با دایانا کار کرده بودند، اما هیچ کدام از رسانه های انگلستان، امانوئل ها را گزینه نخست برای طراحی لباس عروسی نمی دانستند. دیوید می گوید: مجلات و روزنامه ها پر از گمانه زنی ها در مورد طراح لباس بود. آنها کوچکترین شانسی برای من و همسرم قایل نبودند.

دیوید می گوید: دایانا برای اولین پرو، به کارگاه آمد. اما از من پرسید که آیا می تواند مادرش را برای دیدن لباس بیاورد؟ جوابم مثبت بود. اصرار برای مخفی نگه داشتن طرح لباس عروس آنقدر زیاد بود، که دایانا مجبور بود برای نشان دادن آن به مادرش اجازه بگیرد. دیوید می گوید: دایانا دختری جوان و باطراوت بود. می خواستم لباسی مناسب جوانی و شخصیت او طراحی کنم. در عین حال با خودم فکر کردم که کلیسای St. Paul فوق العاده بزرگ است. اگر لباس جمع و جوری را طراحی می کردم، نمی توانست توجه هفتصد میلیارد جمعیت جهان را جلب کند.

این لباس که بر روی آن ۱۰ هزار مروارید کار شده بود، در سی امین سالگرد تولد شاهزاده هری در سپتامبر ۲۰۱۴، به فرزندانش ارث رسید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .