ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اصول پوشیدن کتانی ساق‌ بلند

eda8d07e2f8b89e75897e379264dc261

یکی از جدیدترین مدل های کتانی که میان همه ی افراد و سلبریتی های کشور خودمان حتی همه گیر شده است همین کتانی های ساق بلند هستند. البته در گذشته هم این مدل ها برای مدتی مد بودند ولی به دلیل جنس خوبی که برای آن ها استفاده نمی شد زیاد مورد استقبال قرار نگرفتند.

.

در این مقاله می خواهیم کمی درمورد اصول انتخاب مدل های جدید این کتانی ها با شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید تا این سوال را پاسخ دهیم، بگوییم چگونه کتانی ساق‌بلند بپوشم؟

سایز کتانی

مهمترین نکته در خرید این کتانی ها اندازه بودن آن است. شاید کمی ساده به نظر برسد اما این قضیه خیلی راحت می تواند عکس چیزی که می پندارید باشد. در انتخاب این کتانی ها همیشه نیم سایز از پایتان کوچکتر را انتخاب کنید. بعد از مدتی این کتانی در پایتان جا باز می کند.

رنگ کتانی

ساق‌بلند ها در سادگی و رنگ محشر هستند. مشکی را در صدر انتخاب هایتان قرار دهید و سپس سفید و بعد از آن رنگ های بلوکی. تزریق رنگ های کوچک به داخل این کتانی ها تا حدی قابل درک است ولی نه اینکه رنگ های خیلی دور از ذهن انتخاب کنید.

تیپ کتانی

در پستی که راجع به کتانی های کانی وست داشتیم راجع به تیپ های خاصی که با این کتانی ها هم می شود زد تصویرهایی گذاشته بودیم. در این مورد جین بهترین انتخاب است. اگر شلوار جین مشکی انتخاب کنید که بهترین کار را کرده اید ولی شلوار جین معمولی هم با این کتانی ها سازگاری بالایی دارد. ما به شما جین با پاچه های تا زده را پیشنهاد می کنیم.

برای بالا پوش هم کت های اسپرت بهترین گزینه هستند.

نکته ی مهم برای پوشیدن این کتانی ها گره زدن بندهای آن هاست. به هیچ وجه نکذارید بند ها به صورت آویزان از جلوی کتانی معلوم باشند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .