ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اصول صحیح پوشیدن کت‌ شلوار آبی

۹c95f21ed068edf7ca1f11dba5cf66a1

رنگ آبی، سیاه دیگری است. رنگ سیاه‌ رنگی است که هم در تابستان و هم در زمستان می‌توانید از آن استفاده کنید. رنگ آبی هیچ‌ وقت برای آقایان محبوب نبوده است.جلوه‌های حوزه‌ی رنگ آبی، اعم از آبی روشن، آبی سیر و آبی مایل به سیاه (نفتی) را می‌توان با سایر رنگ‌ها و لباس‌ها ترکیب کرد. 

.

دانستن اینکه چه چیزی باید با لباس آبی  ترکیب شود مخصوصاً اگر مرد شما وسواس زیادی در لباس پوشیدن دارد، کاری سخت و دشوار خواهد بود. بیشتر اوقات پیدا کردن یک‌رنگ مناسب، حوصله‌ی اغلب مردان را سر می‌برد. درنهایت می‌بینید که همسرتان، یک‌رنگ دلخواه، یا آبی را انتخاب می‌کند و با کلافگی با کت‌شلوار آبی خودش ترکیب می‌کند. بعد رو به شما می‌کند و می‌پرسد، کفش مشکی یا قهوه‌ای؟ کدام مناسب است؟ پیرهنی که به تن دارم خوب است؟ صورتی و سفید با آبی ترکیب خوبی است؟ و سوال‌های زیادی که با پوشیدن کت‌وشلوار آبی توسط همسرتان از شما پرسیده خواهد شد. 

برای پاسخ دادن به این سؤالات، ما برای شما تعدادی عکس از بهترین سلبریتی هایی که توانسته بودند با کت‌وشلوار آبی ترکیب شیکی درست کرده باشند را به شما نشان خواهیم دارد. در میان عکس‌هایی که خواهید دید مردانی با کت‌های تک دکمه و دو دکمه‌ی بسته هم وجود دارند که این روزها مرسوم‌ترین روش دکمه زنی در کت‌وشلوارها هستند.

قوانین ساده‌ای که باید در پوشیدن کت‌وشلوار آبی رعایت کنید

  • سعی کنید پیراهنی که انتخاب می‌کنید، سفید، آبی روشن و یا صورتی باشد. این رنگ‌ها می‌توانند تضاد خوبی با کت‌وشلوار شما ایجاد کنند تا علاوه بر اینکه شیک دیده شوید، کت‌وشلوار آبی شما هم به چشم بیاید.
  • اگر لازم دارید که از کراوات استفاده کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از کراوات‌های سیاه، قرمز و همچنین سبز است که می‌تواند کت‌وشلوار شما را دل‌نشین‌تر کند.
  • همان‌طور که در مقدمه اشاره کردیم استفاده از کفش‌ها برای کت‌وشلوار آبی به دورنگ سیاه و قهوه‌ای ختم می‌شود. می‌تواند کفش شما پاشنه داشته باشد و یا ساده و بدون پاشنه باشد.
  • برای تابستان می‌توانید از کت‌وشلواری که به تنتان اندازه است اما در قسمت پا و آستین‌هایش کمی کوتاه است، به‌عنوان یک لباس اسپرت استفاده کنید. پیراهن کتان سفیدی را به همراه این کت به تن کنید و آستین‌های آن را بالا بزنید. این یک استایل خوب تابستانی برای آقایان است.

نکات حرفه‌ای برای پوشیدن کت‌وشلوار آبی

  • کت‌وشلوارهای آبی برخلاف، کت‌وشلوارهای نفتی و تیره، مدت زیادی در بازار دوام نداشتند و مسلماً برای شما پیدا کردن این نوع از لباس‌ها شاید کمی سخت‌ و دشوار باشد، اما اگر مغازه‌های قدیمی و کلاسیک را بگردید حتماً می‌توانید از این کت‌وشلوارهای آبی پیدا کنید.
  • کت‌وشلوارهای آبی تیره چند سالی است که در همه‌ی قسمت‌های جامعه پوشیده می‌شوند، و تقریباً هرکسی هرجایی آن را می‌پوشد و به‌عنوان یک لباس رسمی و غیررسمی شناخته می‌شود. زمانی که شما رنگی را در حیطه‌ی رنگ آبی انتخاب می‌کنید این کار را بااحتیاط بیشتری انجام دهید. زیرا یک پرده‌، آبی کم‌رنگتر یا پر‌رنگتر می‌تواند یک کت آبی را از کت مناسب اداره به کت مناسب تفریحات شبانه و گردش تبدیل کند. پس زمانی که کت آبی را انتخاب می‌کنید سعی کنید درنهایت فقط چند پرده روشن‌تر از رنگ آبی تیره باشد.
  • پیشنهاد ما برای مرد شما، استفاده از کت‌وشلوار آبی به همراه یک پیراهن آبی روشن یا رنگ روشنی که دارای خطوط آبی در آن باشد به همراه کفش‌های کالج بلوطی (زرشکی) رنگ است. برای جوان‌پسند شدن و همچنین خارج شدن از حالت کلاسیک به شما توصیه می‌کنیم که از پیراهن‌هایی با یقه‌های خاص استفاده کنید و یا از کراوات و پاپیون در کنار کت‌وشلوارتان بهره ببرید. از استفاده‌ی یقه‌های قدیمی در این کت‌شلوارها، نگران نباشید.
  • درواقع، کت‌وشلوارهای نخی به رنگ آبی روشن را می‌توانید بدون کراوات با پیراهن سفید ترکیب کنید. کت شما می‌تواند لایه‌های سفیدرنگ در جیبش را داشته باشد، یا از کفش‌های سفید، دستمال جیب سفید برای ایجاد هماهنگی استفاده کنید. آبی‌رنگی است که نشانه‌ی اعتمادبه‌نفس است. پس با اعتمادبه‌نفس کافی این رنگ را به تن کنید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .