ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

اشتباهات سلبریتی‌ها در انتخاب لباس

۰۹dad4a644cf4e7edd2e0dd7a337d51f

وقتی که سلبریتی‌ها لباس‌های نامناسب می‌پوشند تبدیل به سوژه‌ی خوبی برای ما می‌شوند. با ما همراه باشید.

.

مسلم است که همه‌ی افراد همیشه نمی‌توانند در انتخاب لباس‌هایشان بهترین باشند. در ادامه افرادی را به شما معرفی می‌کنیم که در هفته‌ی گذشته در انتخاب لباس‌هایشان اشتباهات فاحشی داشته‌اند. با ما همراه باشید تا با این اشتباهات و نحوه‌ی تصحیحشان آشنا شوید.

۱. کیفر ساترلند (Kiefer Sutherland)
آخرین مرد دنیا

ساترلند احتمالا یکی از ده مرد روی زمین است که همچنان شلوار جین دمپا گشاد می‌پوشد و با کابوی ها هم نسبتی ندارد! روش درست لباس وشیدن او بسیار ساده است٬ یک شلوار جین راسته و مناسب به پا کند. در حقیقت پیدا کردن چنین شلواری مسلما از شلواری که در عکس می‌بینید، ساده‌تر است.

۲. مایکل بابِل (Michael buble)
کراوات زرق و برقی!

مایکل در این عکس عالی به نظر می‌رسد. حتی یک عطر مخصوص به خود نیز دارد که باعث می‌شود بیشتر خاص و جذاب شود. اما انتخاب یک کراوات ساتن به هیچ‌وجه انتخاب خوبی نبوده. چراکه بیش از حد توجهات را به خودش جلب می‌کند و نظرات را از صورت و لباس‌های مناسب او دور می‌کند. انتخاب یک کراوات کتان ساده و یا ابریشمی به همراه این لباس‌ها بسیار جذاب‌تر خواهد بود.

۳. هِنری وینکلر (Henry Winkler)
ست عجیب و غریب!

درست است که سن هنری برای لباس پوشیدن مطابق مد روز کمی بالا رفته، اما در هر صورت پوشیدن پیراهن غیر رسمی و کراوات با هم، باعث می‌شود که همه فکر کنند که از یک مهمانی عجیب وغریب برگشته‌اید. همیشه نیاز به زدن کراوات نیست. اما اگر اصرا ر به زدن آن دارید با لباس مناسب خودش کراوات بزنید.

۴. آرنولد شوارتزینگر
ست نبودن!

زمانی که همه به ست بودن لباس اهمیت می‌دهند، انتخاب یک کت راه‌راه نخی به همراه شلوار کرم و کفش کتانی انتخاب مناسبی به نظر نمی‌رسد. بهتر است که به جای چنین انتخابی از ست‌های تابستانی مناسب‌تر استفاده کنید.

۵. آدام سندلر (Adam Sandler)
اجازه بده کمکت کنیم آدام!

ما از آدام توقع تبدیل شدن به یک ابرقهرمان را نداریم. فقط می‌خواهیم از او خواهش کنیم که به جای پوشیدن لباس‌های دوسایز از خودش بزرگ‌تر لباس سایز خودش را بپوشد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .