ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

استایلهایی که نیاز به هزینه زیادی ندارند

cc49f8fe58339a73a36a496e4b8c3389

اکثر کسانی که به دنبال تنوع استایل های خود هستند، احساس می‌کنند که می‌توانند استایل جدید را با خریدن لباس‌ها و وسایل دیگر بدست آورند. اکثر مواقع بدون آنکه لباس جدیدی هم بخرید می‌توانید استایل خاصی داشته باشید و از آن لذت ببرید.

.

هرکسی که درزمینهٔ مد و لباس فعالیت داشته باشد می‌تواند در مورد استایل نسخه تجویز کند اما چرا برخی از این راهکارها مفید و برخی کلاً فراموش می‌شوند؟ دلیل محبوبیت را می‌توان در ترکیب و کنار هم چیدن لباس‌های ساده بدون خرید کردن اضافی دانست. به زمانی فکر کنید که یک روز کامل در یک استایل خاص در میان دوستانتان بوده‌اید و در آخرین حرف همه از شما در مورد هزینه لباس‌هایتان می‌پرسند و شما می‌گویید : چیزی نیست، هزینه‌ای نداشته‌ام اصلاً. در همین راستا، ما در ۶ استایل با هزینه صفر به شما آموزش خواهیم داد که به‌عنوان یک بانو بتوانید لباس‌های خودتان که در جالباسی دارید را باهم ترکیب کنید و یک نگاه جدید و کاملاً متفاوت به خودتان و لباس‌هایتان به وجود آورید. علاوه بر این، این استایل ها می‌توانند در هر فصلی تکرار شوند و لازم نیست خودتان را به یک‌فصل خاص محدود کنید. 

تا کنید

آستین‌های پیراهن بلندی دارید و از اینکه آن را با دکمه‌های پایین آستین ببندید کلافه می‌شوند؟ بهترین پیشنهاد به شما این است که آستین‌های خودتان را به سمت بالا تا بزنید، با این کار هم دیگر کلافگی دکمه را نخواهید داشت و هم اینکه می‌توانید استایل خوبی داشته باشید. یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توانید یک پیراهن کلاسیک را کمی از حالت تکراری خارج کنید استفاده از همین کار است.

شما هم با ما در مرود دکمه کردن آستین خودتان می‌تواند حالت رسمی به شما بدهد هم‌نظر هستید، پس برای اینکه از این حالت فرار کنید به شما پیشنهاد می‌دهیم که آستین‌های خودتان را بدون هیچ دقتی بالا بزنید.

تا زدن شلوار

بدون هیچ اغراقی باید به شما بگوییم که شلوار جین یکی از بهترین قسمت از لباس‌های ما است که می‌توانید بر روی آن سرمایه‌گذاری کنید. اگر شلوارتان را تا نکنید این مقام به کفش خواهد رسید. اگر کفش پاشنه‌بلند به پا می‌کنید، باید به شما بگوییم که تا نزدن و بالا نبردن پاچه‌های شلوار شانس دیده شدن پاشنه کفش و بلندقد شدن شما را می‌گردد. برای اینکه هم‌زمان از وجود پاشنه و همچنین شلوار خوب به‌عنوان استایل بتوانید استفاده کنید به شما پیشنهاد می‌دهیم که شلوار خودتان را تا بزنید.

یک‌بار تا زدن کافی است ؟ شما برای این کار نیاز به هیچ قانونی ندارید و هرچند بار تا زمانی که بتوانید به استایل مورد دلخواه خودتان برسید می‌توانید شلوار را تا کنید. البته برای جین‌هایی که پارچه‌های ضخیم دارند تا زدن کمی با دشواری همراه خواهد بود اما برای جین‌های کاغذی و پسرانه تا زدن تا چندین بار هم امکان‌پذیر خواهد بود.

شنل مانند

هیچ‌چیزی در دنیای مد همانند انداختن یک لباس به روی شانه نمی‌تواند در استایل داشتن و خوب به نظر رسیدن به شما کمک کند. هزینه‌ای که این لباس‌ها ممکن است داشته باشند انقدر زیاد نیست اما همیشه می‌توانند به شما مقدار زیادی کمک کنند تا خوش‌لباس و شیک‌تر به نظر برسید.

لباس‌های جین خودتان را می‌توانید با استفاده از این روش به‌شدت جذاب و دیدنی کنید. حتی اگر تمام لباس‌هایتان به یکرنگ است می‌توانید با استفاده از این روش، آن‌ها را بهبود ببخشید.

گره زدن

یکی از راه‌هایی که می‌توانید بدون داشتن کمربند برای خودتان یک خط جداکننده نیم‌تنه درست کنید، استفاده از گره زدن پیراهن است. گرهی که در میانه لباس و درست در وسط آن زده‌شده باشد می‌تواند یک پیراهن عادی را به یک لباس بسیار شیک و خاص تبدیل کند.

همچنین شما میتوانید لباس خودتان را داخل دامن خودتان قرار دهید و به‌عنوان یک جداکننده نیم‌تنه از آن استفاده کنید. همچنین می‌توانید از یک پیراهن یقه دار برای درست کردن کراوات، همچنین یقه‌های خاص استفاده کنید.

نیمه آویزان

ما باید از سلبریتی ها به خاطر پراکنده کردن این استایل بین مردم سپاس گذار باشیم، استایلی که به‌راحتی با هر پیراهن و شلواری می‌توانید ایجاد کنید.به‌جای اینکه پیراهن خودتان را مثل همیشه داخل دامن و شلوار خودتان کنید و می‌توانید به‌جای این کار کمی به خودتان و لباسی که به تن دارید استایل اضافه کنید و لبه‌ای از پیراهن خودتان را بیرون از شلوار و دامن خودتان قرار دهید. اجازه دهید که دنباله پیراهن به‌صورت کاملاً آزاد از لباستان آویزان دیده شود. اصالت استایل به همین است.

زمانی که اولویا پالرمو (Olivia Palermo) ادامه پیراهن خودش را در دامنش قرارداد ما را امیدوار کرد که بتوانیم این جسارت را هم به خرج دهیم و از این استایل هم برای شما مثالی داشته باشیم. کت و پیراهن به همراه دامن می‌تواند یک تیپ رسمی باشد اما با استفاده از این ترفند لباس شما به‌صورت ساده‌ای می‌تواند شیک و استایل دار به نظر برسد.

کمربند

اولویا دوباره همکار ما در توضیح دادن استایل ارزان است. لباسی بزرگ‌تر از سایز خودتان که می‌توانید با استفاده از یک کمربند آن را به تن خودتان، اندازه کنید. پالرمو کت بزرگ به تن دارد، اما به‌جای اینکه اندام خودش را داخل این لباس گم کند، با استفاده از یک کمربند، انحنای بدن خودش را به چشم همه کشیده است. یک کمربند ساده توانسته است هر چیزی که بدون کمربند ساده و شاید هم بدترکیب به نظر می‌رسید را شیک جلوه داده است.  شاید بستن یک کمربند اندازه چند دقیقه از وقت شما را بگیرد، اما به‌تناسب و زیبایی شما کمک فراوانی خواهد کرد.

اولویا با بستن کمربند به کت خودش، نشان داده است که کتش در همه مراسم به تنش خواهد ماند. اما جدای از شوخی لباس او با این کمربند چند برابر دیدنی شده است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .