ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

ادعای خسارت از ایوانکا ترامپ به اتهام عرضه کفش های تقلبی

b9def02b6d20f4f0adb6e889f99af491

چند ماه پس از اینکه ایوانکا ترامپ و امپراطوری مد متعلق به او به دلیل عرضه روسری های قابل اشتعال (ساخت چین) با انتقادات گسترده روبرو شد، حال اتهامات تازه ای برعلیه دختر نامزد ریاست جمهوری آمریکا مطرح شده اند.

.

مسوولین خانه مد ایتالیایی It Girl، شکایتی را به یکی از دادگاه های منهتن ارایه کرده و ترامپ و شرکت سازنده اش به نام Mark Fisher را به تقلید و کپی برداری از طرح صندل فوق العاده پرفروش و محبوب خود متهم کردند. این صندل ها توسط چهره های مشهوری چون کلوئه کارداشیان، سولانژ نوئلز (خواهر بیانسه) و بسیاری دیگر پوشیده می شوند.

مدل ارایه شده از سوی ترامپ که Hettie نام دارد، شباهت ظاهری بسیار زیادی با صندل های ایتالیایی دارد. بزرگترین وجه تمایز بین این کفش ها، قیمت آنهاست. کفش های ایتالیایی Aquazzura به قیمت ۷۸۵ دلار و صندل های ترامپ به قیم ۱۴۵ دلار فروخته می شوند.

شاکیان از دادگاه خواسته اند که ترامپ را از فروش کفش ها منع کرده و بابت ضرر و زیان وارد شده به شرکت ایتالیایی و همچنین هزینه های حقوقی، خسارت بپردازد.

از سوی دیگر سخنگوی ترامپ این اتهامات را بی اساس خواند و مدعی شد که کفش مورد بحث، مطابق با مد روز می باشند و مشمول قانون <مالکیت معنوی> یا intellectual property نمی شوند.

لازم به ذکر است که حدود ۲ ماه قبل، Consumer Product Safety Commission، دستور بازخوانی ۲۰ هزار روسری و شال مارک Ivanka Trump ساخت چین را به دلیل قابل اشتعال بودن،صادر کرد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .