"/> آیا واقعا ماریا کری نمی داند جنیفر لوپز کیست؟ | مجله اینترنتی مد و پوشاک

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آیا واقعا ماریا کری نمی داند جنیفر لوپز کیست؟

۹b12ce15495e42c004530d2e9007bac0

ماریا کری علیرغم گذشت ۱۰ سال از اولین باری که وجود جنیفر لوپز، ستاره موسیقی پاپ و بازیگر فیلم Maid in Manhattan را انکار کرد.

.

ماریا کری کماکان ادعا می کند که نمی داند لوپز کیست. کری در پاسخ به سوال یکی از دست اندرکاران TMZ درباره اظهارنظر قبلی او در مورد رقیبش گفت: من هنوز هم او را نمی شناسم!
از سوی دیگر، جنیفر لوپز نیز هفته گذشته درباره اظهارنظرهای خواننده ۴۵ ساله، آنها را به حواس پرتی کری نسبت داد و گفت: ماریا فراموشکار است. ما چندین بار با همدیگر ملاقات کرده ایم.
این ادعا در حالی مطرح شد که سال گذشته، جنیفر لوپز ۴۶ ساله مدعی شد هرگز با ماریا کری ملاقات نکرده و نمی داند که اختلاف بین شان از کجا سرچشمه گرفته است. لوپز سال گذشته گفت: من ضدیتی با او ندارم. چند سال قبل در جایی حرف هایی که برعلیه من گفته بود را خواندم. ولی ما همدیگر را نمی شناسیم.
شایعه اختلاف بین ماریا و جنیفر زمان اوج گرفت که گفته شد لوپز به تماشای اجرای برنامه همه هنرمندان لاس وگاسی رفته است، به جز ماریا کری. البته او برای آن بهانه آورد و مدعی شد که هنگامی که شوی ماریا در لاس وگاس آغاز شد، او در نیویورک درگیر بازی در سریال پلیسی Shades of Blue و شرکت در برنامه American Idol بود.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .