ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آیا نمی دانید چه بپوشید؟ نگران نباشید، توصیه هایی برایتان داریم

۱۱۰۰۹۲۹ce10c721cac00963df69d3ca3

اگر کمدی پر از لباس دارید ولی لباس مناسب برای پوشیدن ندارید، به خرید می روید و دست خالی بر می گردید یا در لباسی که می پوشید راحت نیستید، بدانید که تنها نیستید. برای خارج شدن از این سردرگمی، چند توصیه ساده ولی مهم را باید رعایت کنید.

.

گام اول:

اولین کاری که باید انجام بدهید این است که سبک خودتان را مشخص کنید. باید بدانید که چه سبکی را دوست دارید و کدام را نه. این شناخت را بایستی به تنهایی به دست بیاورید. چون هیچ کس در این مورد نمی تواند به شما کمک کند.

برای شناختن سبک مخصوص به خودتان، به استایل لباس پوشیدن دیگران توجه کنید، به فروشگاه ها سر بزنید یا در Pinterest و Instagram جستجو کنید. عکس هایی که توجه تان را جلب می کند را جدا کنید و سپس برای یافتن نقاط مشترک، آنها را با همدیگر مقایسه کنید. طوری لباس بپوشید که در آن احساس راحتی کنید.

گام دوم:

دومین کاری که باید انجام بدهید این است که یاد بگیرید متناسب با شکل اندام تان لباس بپوشید. اگر ندانید که کدام استایل و برش برای اندام تان مناسب است، خرید کردن به یک چالش بزرگ و عذاب آور تبدیل می شود. لباس را می خرید و به خانه می آورید، ولی باز هم لباس مناسبی برای پوشیدن ندارید.

گام سوم:

پس از طی مراحل اول و دوم، نوبت پاکسازی کمد لباس هایتان می رسد. با دقت کمد لباس هایتان را زیر و رو کنید و لباس هایی که با سبک و استایل یا شکل اندام تان تناسب ندارند، را بیرون بیاورید و کنار بگذارید.

گام چهارم:

در مرحله آخر، بایستی یاد بگیرید که چطور لباس های مختلف را با همدیگر ترکیب کنید. در این مرحله می توانید از استایلیست کمک بگیرید، یا با کمی تحقیق و تفحص در مجلات مد یا اینترنت، ایده های خوبی به دست بیاورید. ببینید خانمی که از نظر شما خوش سلیقه و شیک پوش به حساب می آید، چگونه لباس می پوشد و کیف و کفش و جواهرات را چگونه با لباس هماهنگ می کند.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .