"/> آیا لیندسی لوهان به دین اسلام گرویده است؟ | مجله اینترنتی مد و پوشاک

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آیا لیندسی لوهان به دین اسلام گرویده است؟

۲۲۹۳e4482ba4cc3c3a287dbbf30f9136

لیندسی لوهان دورگهٔ ایتالیایی و ایرلندی، بازیگر، مانکن و خواننده پاپ آمریکایی است. وی یک از چهره‌های سرشناس هالیوودی و زندگی‌اش پر از حادثه‌ها و حاشیه‌های گوناگون است.

.

اعتیاد به الکل، مواد مخدر، سرقت و قمار و دادگاه‌های پیاپی، چیزهایی است که با زندگی این بازیگر سینمای هالیوود آمیخته است. او همواره یکی از خبرسازها است. او در سن ۱۷ سالگی جذابترین ستاره سینمای هالیوود لقب گرفت است و در سال ۲۰۰۸ رده نهم مجلهٔ ماکسیم را در برترین‌های سال از آن خود دارد.

لیندسی لوهان، بازیگر ۳۰ ساله که در سال های اخیر بارها خبرساز بود، همه عکس های خود در اینستاگرام را پاک کرد و با انتشار عکس باحجاب خود و همچنین عبارات عربی <علیکم السلام>، به شایعات پیرامون گرویدن خود به دین اسلام قوت بخشید. هرچند شخص وی در این باره اظهار نظر نکره است.لوهان تعطیلات سال نو را در دوبی سپری کرد و اکتبر سال گذشته نیز از کودکان پناهجوی سوری در ترکیه دیدن کرد. شایعه گرویدن او به دین اسلام، قبلا نیز منتشر شده است. او در عکس هایی که در سال ۲۰۱۵ از وی منتشر شد، در حالی که قران اهدایی دوستانش در عربستان سعودی را در دست داشت، دیده شد.

اعضای جامعه مسلمانان، با استقبال از این خبر، از اینکه او مسیر درست را برای زندگی انتخاب کرده، ابراز خرسندی کردند. لوهان در مصاحبه ای که در سال ۲۰۱۴ با اوپرا وینفری انجام داد، مدعی شد که به معنویات و مطالعه جهت شناخت ادیان مختلف علاقمند می باشد. 

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .