ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آیا این لباس برای سن من مناسب است؟

۰f9f2c4ac314569afbfb8ab4ee9198bf

شاید برای تان اتفاق افتاده باشد که به همراه فرزندان تان به خرید رفته باشید و بعد از اینکه لباسی را پرو کردید از خودتان بپرسید که آیا این لباس برای سن من مناسب است؟

.

اساسا وقتی خانم ها به مرز چهل سالگی می رسند سوالاتی از این دست خواهند پرسید، با ما همراه باشید تا در انتخاب لباس مناسب شما را راهنمایی کنیم. 

با ورود به چهل سالگی ظاهر فیزیکی تان به مرور تغییر می کند و لباس هایی که تا یک تا دو سال پیش به تن می کردید دیگر برازنده شما نخواهند بود. اما باید چه کرد؟ بسیاری از لباس ها یا برای تان تنگ شده اند و یا اینکه بیش از اندازه جوان پسند بوده اند. یا شاید هم از رنگ های روشن تری استفاده می کردید که دیگر امروز نمی توانید آن ها را به تن کنید.

۱- سعی کنید از لباس های بسته تر استفاده کنید. بسیاری از خانم ها بعد از چهل سالگی دیگر نمی توانند مانند گذشته رژیم غذایی و ورزش انجام دهند، لذا به مرور چاق تر می شوند، پوشیدن لباس های باز باعث می شود بیشتر این نقاط مورد توجه قرار گیرند.

۲- هر چند پوشیدن رنگ های شاد همیشه مورد توصیه تیم ما بوده است اما رنگ های صورتی، بنفش، زرد رنگ هایی هستند که دیگر به سن شما نمی آیند. سعی کنید از رنگ های شیک و سنگین تری مانند سبز تیره، سرمه ای، سفید و یا قهوه ای استفاده کنید.

۳- پوشیدن لباس های کوتاه ممنوع! سعی نکنید مانند یک دختر خانم لباس های مینی بپوشید! چه دوست داشته باشید چه نه پوشیدن این نوع لباس ها مناسب سن شما نیست.

۴- لباس خیلی تند و یا گشاد نپوشید. معمولا افراد با افزایش سن به علت تحرک کمتر چاق تر می شوند، بنابراین لباس های تنگ باعث خراب شدن تیپ تان می شود.

۵- کت و دامن و یا کت و شلوار یکی از رسمی ترین و در عین حال شیک ترین نمونه هایی است که می توانید انتخاب کنید.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .