"/> آیا آدیداس به سلطه نایک در بازار کفش و لباس ورزشی زنانه خاتمه می دهد؟ | مجله اینترنتی مد و پوشاک

ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آیا آدیداس به سلطه نایک در بازار کفش و لباس ورزشی زنانه خاتمه می دهد؟

۹۴۹f13c1df30a468b76afab5b994011b

طی یک تا دو سال آخر، Adidas به تعداد و تنوع کفش ها و لباس های ورزشی مخصوص خانم ها افزوده تا جایگاه خود در این بازار رقابتی و فشرده را ارتقا بدهد.

.

مورگان بریل دونده ۲۵ ساله ساکن ویسکانسین، که خود را برای شرکت در رقابت های ماراتن آماده می کند، می گوید که برای تمرین و روز مسابقه، احتمالا کفش Adidas نمی خرد، چون اولا تنوع مدل های آن کم است و ثانیه برای دوهای مسافت طولانی مناسب نیستند. دلیل بعدی اینکه می گوید: لوگو و سمبل آن به اندازه Nike جذاب و شکیل نیست.
مسوولین شرکت آلمانی AG Adidas که سابقه فعالیت آن به دهه ۱۹۲۰ باز می گردد، می خواهند ذهنیت مشتریان زن خود را تغییر بدهند و خود را به Nike Inc. برسانند. رقیب دیگری که خانم ها را هدف تبلیغات قرار داده است، Puma SE می باشد. سهم Nike در بازار ۱۷۶ میلیارد دلاری کفش زنانه ۵٫۷ درصد می باشد که بیش از دو برابر سهم Adidas است. این در حالیست که سهم Puma از آن هم کمتر می باشد. Nike که صدر جدول تولیدکنندگان لباس و کفش ورزشی را اشغال کرده است، قصد دارد تا سال ۲۰۲۰، میزان فروش پوشاک و کفش های زنانه اش را دو برابر کرده و از ۵٫۷ میلیارد دلار (در سال ۲۰۱۵) به ۱۱ میلیارد دلار برساند. این شرکت هم اکنون ۶ مدل اسنیکر زنانه را تولید می کند. هر کدام از این مدل ها، ۱۰۰ میلیون دلار در سال فروش دارند.
Adidas برای جلب نظر خانم های جوان، مدیر سابق Lululemon Athletica Inc. یعنی کریستین دی را به عنوان مشاور به خدمت گرفته است.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .