ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آموزش طراحي ناخن ویژه روز ولنتاین

۵۰۶۵۳a943de6a353add8d4f20eb55662

بهترین شیوه برای اینکه یاد بگیریم که چگونه طراحی ناخن را انجام دهید از طریق آموزش‌های گام به گام ساده است.كه امروز كوشالي آموزشهاي متنوعي در اين خصوص را گردآوري كرده است.

.

آموزش‌های زیادی در همه وب سایت‌ها وجود دارد و ما همیشه در تلاشیم تا بهترین‌های آن‌ها را برای شما بیاوریم. و از آنجا که روز ولنتاین نزدیک است، مایلیم که به شما نحوه انجام طراحی ناخن‌های‌تان را برای این روز عاشقانه الهام ببخشیم. در ادامه، ما چندین آموزش گام به گام طراحي ناخن ويژه روز ولنتاین را انتخاب نموده‌ایم که شما می‌توانید از آنها الهام و ایده بگيريد.

این طرح‌های ناخن بسیار آسان انجام می‌شوند و وقت با ارزش شما را خیلی تلف نمی‌کنند. رایج ‌ترین رنگها برای روز ولنتاین عبارتند از صورتی و قرمز، اما از به کار بردن هر رنگ دیگری که دوست دارید دریغ نکنید. برای یک طراحی ساده ناخن، ناخن‌های خود را با رنگ قرمز یا صورتی آرایش کنید و یا اگر شما برخی از طرح‌های چشم نواز را ترجیح می‌دهید آنگاه برای این روز عاشقانه از برخی از نمادهای معمولی الهام بگیرید. روز ولنتاین روزی برای جشن و گرامی داشت عشق است، بنابراین بهترین نماد‌ها برای این روز مسلما عبارتند از بوسه‌ها، قلب‌ها، گل‌ها و برخی از نوشته‌های عاشقانه. شما می توانید فقط یکی از این نمادها را برای اضافه کردن بر روی ناخن های خود انتخاب کنید، و یا می‌توانید چند طرح ناخن غیر متشاب را انتخاب کنید که ویژگی‌های برخی از آنها را دارا می‌باشد. حال در ادامه با كوشالي همراه باشيد تا آموزش‌هاي طراحي ناخن که امروز ما برای شما انتخاب کرده‌ایم را ببینید و انتخاب کنید که چگونه ناخن‌های خود را برای این روز ولنتاین آماده می‌کنید. لذت ببرید!

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .