ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آدل و تحول بزرگ در زندگی

bd5b551e7d6b7885a6be84801d23aa11

آدل ستاره ۲۸ ساله محبوب و دوست داشتنی عالم موسیقی، کمتر درباره زندگی خصوصی اش صحبت می کند و چندان از در کانون توجه بودن خود راضی نیست.

.

اما او که تصویرش زینت بخش شماره ماه دسامبر مجله Vanity Fair خواهد بود، در مصاحبه ای که با خبرنگاران مجله مورد اشاره انجام داد، از قصد ازدواج، مادر شدن، ابتلا به افسردگی پس از زایمان و مبارزه با افسردگی در اکثر سال های زندگی اش که با آن دست به گریبان بود صحبت کرد. آدل در بخشی از مصاحبه اش فاش کرد که اولین بار در ۱۰ سالگی و پس از مرگ پدربزرگش با مشکل افسردگی روبرو شد.

آدل می گوید که هنگامی که پسرش، آنجلو به دنیا آمد، مدتی به افسردگی پس از زایمان مبتلا شد، ولی پس از پشت سر گذاشتن آن دوران، دیگر افسردگی به سراغش نیامده است. وی گفت که آنجلو اولویت نخست را در زندگی اش دارد. آدل تاکید کرد که بسیاری از رفتارهای پرخطر از جمله نوشیدن الکل را ترک کرده، چون نمی خواهد بمیرد و شاهد بزرگ شدن فرزندش نباشد. وی در عین حال اعتراف کرد که اشعار برخی از بهترین ترانه هایش، از جمله بسیاری از ترانه های آلبوم قبلی اش، یعنی آلبوم ۲۱ را در حال و هوای مستی سروده بود. آدل اعتراف کرد: مستی و راستی! شاید دیگر نتوانم ترانه هایی به خوبی ترانه های آلبوم ۲۱ بنویسم. یادم هست دو شیشه شراب می خوردم و پشت سر هم سیگار می کشیدم. اما صبح روز بعد وقتی شعر را می خواندم می دیدم که چقدر زیباست.

آدل همچنین از قصد ازدواج خود و سایمون کانکی ۴۲ ساله که از سال ۲۰۱۱ با یکدیگر رابطه عاشقانه دارند صحبت کرد و گفت که هرگز نمی تواند زندگی اش را بدون وجود پدر آنجلو مجسم کند. وی گفت: رابطه ما، جدی ترین رابطه ایست که داشتم. من هرگز دوست ندارم با مردی که در عالم سرگرمی سازی کار می کند، رابطه داشته باشم. اینکه سایمون با بیزنس سرگرمی سازی کاری ندارد، عالیست چون موفقیت هایمان، تهدیدی برای دیگری محسوب نمی شود. وی همچنین تاکید کرد که اختلاف سنی اش با سایمون، یکی از دلایل مستحکم بودن رابطه شان می باشد.

.

تبلیغات

مجله اینترنتی مد و پوشاک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .